۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۹

اپل، گوگل و فیس‌بوک در سال ۲۰۷۵

ایتنا - ۵۸ سال آینده کمپانی‌هایی مانند اپل، گوگل و فیس بوک بزرگ‌تر از حالا خواهند شد.
اپل، گوگل و فیس‌بوک در سال ۲۰۷۵


رخداد کامیک‌کان ویژه متخصصان سیلیکون‌ولی / Silicon Valley ComicCon هفته آینده با موضوع «آینده بشریت: در سال ۲۰۷۵ کجا خواهیم بود» آغاز بکار خواهد کرد.


به گزارش ایتنا از خبرآنلاین، «استیو وزنیاک» یکی از مؤسسین اپل در مصاحبه با «یو.اس.ای تودی» که مؤسس این رخداد فناورانه است (رخداد کامیک‌کان سیلیکون ولی با رخداد مشهور کامیک‌کان متفاوت است) از علاقه‌مندان دعوت کرد تا در این کنفرانس که در سان‌فرانسیسکو برگزار می‌شود با موضوع آینده بشریت در سال ۲۰۷۵ شرکت کنند.

وزنیاک ضمن دعوت از مردم چنین اظهارنظر کرد که در ۵۸ سال آینده کمپانی‌هایی مانند اپل، گوگل و فیس بوک بزرگ‌تر از حالا خواهند شد.

به عقیده وی، شهرهای جدید درجایی که اکنون بیابان هستند، چهره خواهند گشود و مردم مشکلی از بابت سکونت نخواهند داشت.

استیو افزود مردم لباس‌های مخصوص خواهند پوشید و از طریق پایگاه‌های گنبدی شکل در یک لحظه از یک نقطه به نقطه‌ای دیگر منتقل خواهند شد و سفر خواهند کرد.

به گفته وی «هوش مصنوعی در همه جا حضور خواهد داشت و مردم قادر خواهند بود بدون رفتن به دکتر خوددرمانی کرده و دارو بخورند. از سوی دیگر کره مریخ در سیطره آمریکایی‌ها خواهد بود و صنایع سنگین آمریکایی در آنجا مستقر خواهند بود و امریکایی‌های زیادی آنجا زندگی خواهند کرد.»

البته وزنیاک درباره موجودات فضایی/ET صحبتی نکرد اما گفت شانس تصادفی وجود دارد تا انسان بتواند با موجودات دیگر کرات حرف بزند.

وزنیاک تأکید کرد همان‌طور که آی.بی.ام از ۱۹۱۱ وجود دارد، اپل نیز در ۲۰۷۵ خواهد بود و اپل در همه‌چیز سرمایه‌گذاری خواهد کرد و این وضعیت برای گوگل و فیس‌بوک نیز متصور خواهد بود.

کارشناسان حدس می‌زنند بین ۷۵ هزار تا ۱۰۰ هزار نفر از کامیک‌کان سیلیکون ولی بازدید کرده و در مصاحبه‌ها و مباحثات فناورانه و فان شرکت کنند.
کد مطلب: 48654
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام