۰
plusresetminus
چهارشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۴

یوتیوب با ایجاد تغییرات در آگهی‌ها با اخبار جعلی مبارزه می‌کند

ایتنا- یوتیوب اخیراً اعلام کرد که تا وقتی بازدید کلی کانال‌ها به 10000 نرسد، اجازه انتشار تبلیغات به آنها را نمی‌دهد و با این کار، در واقع با کانال‌های اخبار جعلی مبارزه می‌کند.
یوتیوب با ایجاد تغییرات در آگهی‌ها با اخبار جعلی مبارزه می‌کند


اخیراً چند شرکت بزرگ، به خاطر اینکه تبلیغاتشان اشکال داشت و دارای محتوای اعتراض آمیز بود، تبلیغات خود را از یوتیوب برداشتند. بعد از این اتفاق، یوتیوب که متعلق به آلفابت است، اعلام کرد که در تبلیغات خود، تغییراتی را ایجاد خواهد کرد.

گفته شده که این تغییرات، ایجاد می‌شود تا از قانونی بودن کانال‌ها و عدم سرقت محتوا در آنها، اطمینان حاصل گردد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از تاپ‌تک نیوز، آریل باردین، معاون مدیریت تولید یوتیوب در بیانیه‌ای اذعان داشت: «تا زمانی که بازدید یک کانال به 10000 نفر نرسد، ما امکان خدمات تبلیغاتی روی ویدئوهای وای.وای.پی را برای او فراهم نمی‌کنیم. این کار، باعث می‌شود که ما از میزان اعتبار کانال، آگاهی کافی را پیدا کنیم و در صورتی که یک کانال، از دستورالعمل‌ها و سیاست‌های تبلیغاتی ما پیروی می‌کند، آن را تأیید کنیم.»

وی افزود: «همچنین با حفظ این عدد روی 10000 نفر، مطمئن می‌شویم که این محدودیت، تأثیر بسیار اندکی روی سازندگان خلاق و مشتاق می‌گذارد و همچنین کانال‌هایی که از تبلیغات خود، کسب درآمد می‌کردند، در صورتی که 10K بازدید داشته باشند، مشکلی پیدا نخواهند کرد.»
 
یوتیوب همچنین اعلام کرده برای سازندگانی که خواهان پیوستن به برنامه همکار یوتیوب هستند، یک فرآیند بررسی قرار داده است. این فرآیند از سال 2007 شروع شده است.
باردین در این خصوص گفت: «بعد از اینکه بازدید سازنده به 10K رسید، ما فعالیت‌های او علیه سیاست‌های خود را بررسی می‌کنیم. اگر از این لحاظ، هیچ مشکلی وجود نداشت، ما این کانال را به وای.وای.پی می‌آوریم و امکان تبلیغات را برای کانال مذکور فراهم می‌کنیم. این کار باعث می‌شود که تنها افرادی بتوانند کسب درآمد کنند که از قوانین ما پیروی کنند.»

این شرکت، در تلاشی برای کمک به سازندگانی که به 10000 بازدید رسیده‌اند، نکاتی را برای ایجاد محتوای خوب و افزایش مخاطبان به آنها ارائه می‌دهد و در واقع سازندگان از این طریق، در یوتیوب فرصت رشد و افزایش درآمد پیدا خواهند کرد.
 
کد مطلب: 48579
نام شما
آدرس ايميل شما

به نظر شما هوش مصنوعی تا ده سال آينده به احساسات مجهز خواهد شد؟
بله
خیر