۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۴

خرید از آمازون بدون حساب بانکی هم ممکن شد

ایتنا - اقدام جدید آمازون رقابتی مستقیم با فروشگاه‌های زنجیره‌ای در امریکا هم محسوب می‌شود.
خرید از آمازون بدون حساب بانکی هم ممکن شد


تا به حال خرید از سایت آمازون بدون افتتاح حساب بانکی مستقل با دشواری ممکن بود، اما حالا این شرکت روش جدیدی برای افزودن پول به حساب‌های کاربران ابداع کرده است.


به گزارش ایتنا از فارس به نقل از سی‌نت، آمازون به عنوان بزرگترین سایت خرده فروشی اینترنتی دنیا امیدوار است با اجرای این ابتکار عمل بر تعداد مشتریان و کاربران خدمات خود بیفزاید.

با اجرای این طرح موسوم به آمازون‌کش افراد می‌توانند به طور مستقیم و فوری حساب کاربری خود را شارژ مالی کنند. آنها برای این کار می‌توانند به بیش از ده هزار مرکز خرده فروشی فیزیکی در نقاط مختلف آمریکا مراجعه کنند.

این اقدام آمازون رقابتی مستقیم با فروشگاه‌های زنجیره‌ای در امریکا هم محسوب می‌شود و ظاهرا آمازون قصد دارد از جذابیت مراجعه به این فروشگاه‌ها نیز برای مردم بکاهد.

آمازون پیش از این ایده‌هایی مانند تحویل کالا با استفاده از پهپاد را عملی کرده و درصدد اجرای طرحی است که پرداخت هزینه کالا را تنها با کشیدن گوشی در برابر جایگاه‌هایی خاص ممکن می‌کند.

اجرای طرح آمازون‌کش به نفع افرادی است که فاقد هرگونه کارت اعتباری یا حساب بانکی هستند ولی دوست دارند از مزایای خریدهای آنلاین استفاده کنند. ارائه این خدمات فعلا محدود به داخل امریکاست.
کد مطلب: 48519
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای