d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - پیگرد قضایی گوگل دامن‌گیر یکی دیگر از کارمندان اوبر شد
۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۴

پیگرد قضایی گوگل دامن‌گیر یکی دیگر از کارمندان اوبر شد

ایتنا - مشخص شده فردی به نام لیور ران نیز در پرونده اطلاعات محرمانه مربوط به نحوه طراحی خودروهای خودران دخیل است و گوگل بی‌سروصدا از او نیز شکایت کرده است.
پیگرد قضایی گوگل دامن‌گیر یکی دیگر از کارمندان اوبر شد


یک اشتباه و عدم پوشاندن نام یکی از کارمندان شرکت اوبر در یک سند قضایی باعث افشای این موضوع شد که گوگل بیش از یک نفر از کارمندان این شرکت را مورد پیگرد قرار داده است.


به گزارش ایتنا از فارس، گوگل مدعی شده بود یکی از کارکنان سابقش بعد از پیوستن به اوبر اطلاعات محرمانه مربوط به نحوه طراحی خودروهای خودران در گوگل را در اختیار اوبر قرار داده و به همین علت باید تحت پیگرد قضایی قرار بگیرد.

حالا مشخص شده فردی به نام لیور ران نیز در این پرونده دخیل است و گوگل بی‌سروصدا از او نیز شکایت کرده است. بر اساس اسناد تازه افشا شده گوگل در اکتبر سال گذشته علیه فردی به نام Levandowski و همین طور لیور ران اقامه دعوا کرده است، اما نام فرد دوم تازه افشا شده است.

اگر چه اوبر این ادعاها را رد کرده، اما گوگل می‌گوید مصمم است پرونده یاد شده را تا انتها پیگیری کند. نکته جالب این است که نام لیور ران تا صفحه ۶۸ پرونده افشا شده به طور کامل پوشانده شده است. اما در این صفحه در یک مورد نام کوچک و در مورد دیگری نام خانوادگی وی افشا شده است. در صورت اثبات ادعاهای گوگل در مورد نقض حقوق مالکیت معنوی خود جریمه مالی سنگین در انتظار اوبر و این دو نفر است.
کد مطلب: 48517
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام