۰
plusresetminus
دوشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۳

شروع اجرای آزمایشی استفاده از فایل‌های گیف در قسمت نظرات فیس‌بوک

ایتنا- قرار است طبق درخواست‌های مکرر کاربران، قابلیت جدیدی به فیس‌بوک اضافه شود. این قابلیت به این صورت خواهد بود که کاربران بتوانند در قسمت نظرات پست‌ها از تصاویر متحرک و یا گیف استفاده کنند.
شروع اجرای آزمایشی استفاده از فایل‌های گیف در قسمت نظرات فیس‌بوک


بزرگ‌ترین شبکه اجتماعی جهان، شرکت فیس‌بوک، که مدام در مسیر تکامل و ارائه خدمات بهتر به کاربران بی‌شمار خود در سراسر جهان پیش می‌رود، این روزها در حال اعمال تغییرات گسترده‌ای در طراحی و نحوه تعامل کاربران با یکدیگر در بخش نظرات و یا همان کامنت‌هاست تا از این طریق، بتواند شیوه جدیدی از مکالمه را برای کاربران فراهم کند.

اما اخیراً شنیده شده که مدیران این شرکت، در حال تست قابلیتی جدید مبنی بر راه‌اندازی امکان ارسال فایل‌های متحرک (و یا همان فایل‌های GIF) در قسمت نظرات کاربران هستند.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از ونچربیت، اگر این خبر صحت داشته باشد، کاربران شبکه اجتماعی فیس‌بوک نیز قادر خواهند بود که مانند کاربران اپلیکیشن مسنجر این شرکت، با فشردن دکمه اختصاصی که برای ارسال فایل‌های گیف در نظر گرفته شده، تصاویر متحرک را در بخش نظرات ارسال کنند.

گفته می‌شود که این قابلیت در حال حاضر مراحل آزمایشی خود را سپری می‌کند و تنها برای چند کاربر محدود عرضه شده است. البته پس از مدتی و در صورت مثبت بودن بازخوردها، این قابلیت برای تمامی کاربران فیس‌بوک به صورت عمومی عرضه خواهد شد.


به نظر می‌رسد این موضوع به قدری جذاب باشد که این شرکت رسماً به اطلاع‌رسانی در خصوص آن پرداخته است.
سخنگوی فیس‌بوک، اخیراً طی بیانیه‌ای اعلام کرد: «فایل‌های گیف از محبوبیت خاصی نزد تمامی کاربران برخوردارند و ما اطلاع داریم که کاربران دوست دارند تا از این فایل‌ها در بخش نظرات نیز استفاده کنند. در پاسخ به همین نیاز کاربران باید گفت که اخیراً مراحل آزمایشی استفاده از قابلیت اضافه کردن گیف به قسمت نظرات را آغاز کرده‌ایم و به زودی آن را برای تمامی کاربران عرضه خواهیم کرد.»

بنابراین، اگر شما نیز احتمالاً جزو معدود کاربران خوش‌شانسی بودید که فیس‌بوک این قابلیت را برای آنها فراهم کرده است، می توانید از آن استفاده و در صورت تمایل، نظر خود را در خصوص اضافه شدن این دکمه برای کمپانی فیس‌بوک ارسال نمایید.

متأسفانه هنوز زمان دقیقی برای عرضه این قابلیت، مشخص نشده است، اما از آنجایی که فیس‌بوک، از علاقه کاربران به استفاده از این قابلیت مطلع است، قطعاً طی چند هفته آینده، برای تمامی کاربران عرضه خواهد شد.
 
کد مطلب: 48459
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است