۰
plusresetminus
شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۶

گوشی پیکسل 2 فاقد جک هدفون خواهد بود

ایتنا - علاوه بر حذف جک هدفون، پیکسل2 از تراشه‌های جدیدی استفاده می‌کند که باعث می‌شود این گوشی از قدرت پردازش بیشتری برخوردار باشد.
گوشی پیکسل 2 فاقد جک هدفون خواهد بود


اسنادی که در مورد تلاش‌های گوگل برای طراحی و ساخت گوشی پیکسل ۲ در اختیار برخی خبرنگاران قرار گرفته، نشان می‌دهد که در این گوشی خبری از جک هدفون نخواهد بود.


به گزارش ایتنا از فارس، این گوشی که دومین گوشی تولید شده به طور مستقل توسط گوگل است، مانند مدل‌های تازه آیفون به گونه‌ای طراحی می‌شود که فاقد جک‌های ۳.۵ میلیمتری هدفون باشد. نتیجه این امر باریک تر شدن گوشی پیکسل ۲ است.

علاوه بر حذف جک هدفون گفته می‌شود در این گوشی از تراشه‌های جدیدی به عنوان پردازنده مرکزی به نام Snapdragon 83X استفاده می‌شود که باعث می شود پیکسل ۲ از قدرت پردازش بیشتری برخوردار باشد.

استفاده از دوربین قدرتمندتر و همین طور ضدآب بودن از جمله دیگر ویژگی‌های گوشی پیکسل ۲ است. البته هنوز اطلاعات دقیقی در مورد قدرت و امکانات دوربین گوشی پیکسل ۲ در دسترس نیست.

گوگل تا سال قبل گوشی‌های هوشمندی به نام نکسوس با همکاری دیگر شرکت‌های سازنده گوشی‌های هوشمند عرضه می‌کرد ولی با عرضه گوشی پیکسل این عادت قدیمی را بر هم زد و به تولید مستقل گوشی روی آورد.
کد مطلب: 48333
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای