۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۸

همکاری گسترده میان اپل و SAP

ایتنا - اپل از توسعه‌دهندگان می‌خواهد تا برای کسب و کارهای بزرگ، برنامه‌های بیشتری بنویسند.
همکاری گسترده میان اپل و SAP


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از تک‌کرانچ، اپل و SAP (تولیدکننده نرم‌افزارهای سازمانی در آلمان) ابزاری عرضه خواهند کرد که به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد برای سازمان‌های بزرگ، برنامه‌های آیفونی ایجاد کنند.
این ابزار نرم‌افزاری که گفته می‌شود روز ۳۰ مارس عرضه خواهد شد، طوری طراحی شده تا توسعه‌دهندگان به سادگی بتوانند داده‌ها را در میان سامانه‌های نرم‌افزاری سازمان‌گرا از یک سو و پلتفرم iOS موبایل مصرف‌گرای اپل از سوی دیگر منتقل نمایند.

این در حالی است که اکنون، بیشتر سامانه‌های SAP بیشتر روی رایانه‌های شخصی مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند و نه دستگاه‌های سیار.

شرکت SAP درنظر دارد از طریق همکاری با اپل در راستای تسهیل دسترسی به داده‌ها روی سامانه‌های SAP از برنامه‌ها روی آیفون یا آیپد، این روند را متحول کند.
برای مثال، این ابزار به کارمندان این امکان را می‌دهد تا با دستگاه‌های خواننده اثر انگشت که روی آیفون معمول است، به برنامه‌های سازمانی وارد شوند و از گذرواژه استفاده نکنند.

ریک ناولز (یکی از معاونین SAP) می‌گوید: «همکاری میان این شرکت، از دیدگاه مهندسی بی‌نظیر است.»
او می‌افزاید: «ما هر پنج یا شش هفته یکبار، ترتیبی می‌دهیم تا توسعه‌دهندگان‌مان با مهندسان ارشد اپل ملاقات داشته باشند و به مرور کدها بپردازند.»


به نظر می‌رسد با کاهش رشد فروش آیفون، اپل به تلاش‌های خود برای فروختن محصول خود به کسب و کارهای بزرگ شتاب بخشیده است.

گفتنی است اپل در سال ۲۰۱۴ برای ایجاد برنامه‌های خاص iOS برای سازمان‌ها، با آی‌بی‌ام وارد شراکت شد.

در سال ۲۰۱۵ نیز اپل برای ایجاد کارکرد بهتر آیفون روی تجهیزات شبکه سیسکو، با این شرکت قرارداد منعقد نمود و همچنین برای تشویق هرچه بیشتر کسب و کارها برای ایجاد برنامه‌های iOS با شرکت Deloitte & Touche نیز وارد همکاری شد.
 
کد مطلب: 48288
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است