۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۳

اپیسر هشتمین رتبه تایوان اکسلنس را کسب کرد

ایتنا - اپیسر دارای یک مزیت مرکزی قوی در توسعه نوآوری در زمینه ذخیره‌سازی دیجیتال است.
اپیسر هشتمین رتبه تایوان اکسلنس را کسب کرد


اپیسر بار دیگر موفق شد! به گزارش بررسی جهانی از کمپانی گارتنر، به عنوان رهبر بازار با رتبه یک جهانی در صنعت اس.اس.دی برای چهار سال متوالی، اپیسر به عنوان کارشناس حافظه دیجیتال موفق به کسب هشتمین رتبه در بیست و پنجمین جایزه تابوان اکسلنس شد. از مجموع ۱۱۸۸ محصول در این مسابقه فقط ۵۲۸ محصول از ۲۳۰ برند، پس از بررسی‌های دقیق انتخاب شدند. شش محصول از برند اپیسر موفق به کسب جایزه شدند که نشان‌دهنده این است که اپیسر دارای یک مزیت مرکزی قوی در توسعه نوآوری در زمینه ذخیره‌سازی دیجیتال است.


همیشه مرکز اصلی توجه کمپانی اپیسر بر نیازهای مشتری بوده است. به واسطه توسعه و معرفی محصولاتی که برای تجربه کاربری بهتر طراحی شده‌اند، اپیسر بی‌وقفه راه‌حل‌های اختصاصی بهتری را ارائه می‌کند.

حوزه تخصص کمپانی اپیسر شامل راه حل های تعبیه شده داخلی (Embedded)، بازی، موبایل، فضای ابری و داده‌های بزرگ است. به پشتوانه همه این‌ها، محصولاتی که برنده بیست و پنجمین دوره جوایز تایوان اکسلنت شده‌اند، عبارتند از: اس.اس.دی AS720 با دو اینترفیس، مموری ماژول DDR4 سری پنتر، اس.اس.دی AS330، فلش‌مموری دوسر تایپ C مدل AH180، فلش‌مموری‌های AH118 و AH159، هارد اکسترنال ضدضربه AC830 و اس.اس.دی صنعتی SDM7 7P/180D DP
کد مطلب: 48227
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای