۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۸

یوتیوب رکورد مدت زمان مشاهده ویدئو را شکست

ایتنا- یوتیوب به تازگی رکوردی تاریخی را به ثبت رسانده و مدت زمان مشاهده ویدئو توسط کاربران آن در سطح جهان به طور روزانه از یک میلیارد ساعت گذشته است.
یوتیوب رکورد مدت زمان مشاهده ویدئو را شکستبه گزارش ایتنا از فارس به نقل از زددی نت، سایت به اشتراک گذاری ویدئوی یوتیوب با ارتقای الگوریتم‌های خود رکوردی تاریخی به ثبت رسانده و با توجه به ارتقای شدید تعداد افرادی که با استفاده از گوشی و تبلت به این سایت متصل می‌شوند توانسته تعداد بازدیدکنندگان خود را افزایش دهد.

بررسی‌های آماری نشان می‌دهد بیش از ۶۰ درصد از کاربران سایت یوتیوب با استفاده از گوشی و تبلت به این سایت متصل شده و ویدئوهای آن را تماشا می‌کنند. در سال ۲۰۱۲ یوتیوب روش بررسی میزان بازدید از ویدئوهای خود را تغییر داد و به جای بررسی تعداد کلیک‌های انجام شده بر روی هر ویدئو، مدت زمان مشاهده هر ویدئو را مورد توجه قرار داد.

به گفته مدیران یوتیوب از آن زمان مدت مشاهده ویدئوها ۱۰ برابر شده و البته به نظر می‌رسد برآورد این زمان راه بهتری برای درک این مسئله است که آیا بازدیدکنندگان از مشاهده ویدئوها واقعا لذت برده‌اند یا خیر.

پیش از این فیس‌بوک اعلام کرده بود که میزان بازدید روزانه از ویدئوهای این شبکه اجتماعی ۱۰۰ میلیون ساعت در روز است، در عین حال نتفلیکس رقم مذکور را برای سال ۲۰۱۵ برابر با ۱۱۶ میلیون ساعت در روز اعلام کرده بود.

آمار و اطلاعات منتشر شده توسط موسسه تحقیقاتی نیلسن نشان می‌دهد آمریکایی‌ها هر روز حدود ۱.۲۵ میلیارد ساعت ویدئوی زنده و ضبط شده را به شیوه های مختلف مشاهده می‌کنند.
کد مطلب: 48222
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است