۰
plusresetminus
يکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۰

کاربران فیس‌بوک با یک نقص فنی خودبه‌خود اخراج شدند

ایتنا - فیس‌بوک بعد از بررسی اعلام کرده که یک نقص فنی باعث اخراج خودکار کاربران شده است.
کاربران فیس‌بوک با یک نقص فنی خودبه‌خود اخراج شدند


کاربران فیس‌بوک می‌گویند در روزهای اخیر بعد از ورود به این شبکه اجتماعی به طور خودکار از این سایت بیرون انداخته شده‌اند و اکنون معلوم شده عامل این مشکل نقص فنی است.


به گزارش ایتنا از فارس به نقل از انگجت، رخداد یاد شده به اعتراض گسترده کاربران فیس‌بوک در دیگر شبکه‌های اجتماعی انجامیده و بسیاری از آنها تصور کردند علت این حادثه هک حساب‌های کاربریشان یا سرقت اطلاعات شخصی بوده است. اما فیس‌بوک بعد از بررسی مساله اعلام کرده که یک نقص فنی باعث این امر شده است.

آنچه که گمانه‌زنی‌ها در این مورد را تقویت کرده بود، قفل شدن دسترسی کاربران به حساب‌های شخصیشان و ارسال ایمیل برای آنها به منظور بازتنظیم کلمات عبورشان بود.

فیس‌بوک در توضیح این مساله اطلاعیه ای صادر کرده که در آن آمده است: وقوع خطا در یکی از سیستم‌های ما که مربوط به جلوگیری از فعالیت مشکوک به منظور دسترسی به حساب‌های کاربری است، عامل مشکل یاد شده بوده است. این خطا باعث ارسال ایمیل‌های تغییر کلمه عبور برای تعداد محدودی از کاربران شد. ما این مشکل را حل کردیم و از این بابت از کاربران عذرخواهی می‌کنیم. در مورد جزییات این نقص فنی اطلاعاتی در دسترس نیست.
کد مطلب: 48185
نام شما
آدرس ايميل شما

لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر