۰
plusresetminus
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۸

تحقیقات اپل در مورد آتش گرفتن آیفون 7 پلاس

ایتنا - یک نوجوان مدعی است که گوشی آیفونش چهارشنبه صبح ناگهان آتش گرفته و سپس منفجر شده و وی و دوستش موفق شده‌اند از این واقعه ویدئویی تهیه کنند.
تحقیقات اپل در مورد آتش گرفتن آیفون 7 پلاس


چندی قبل نوجوانی به نام برایانا اولیواس ویدئویی را از دود کردن و آتش گرفتن گوشی آیفون ۷ پلاس خود در اینترنت منتشر کرد که سرانجام واکنش اپل را در پی داشت.


به گزارش ایتنا از فارس، اولیواس مدعی است که گوشی یاد شده چهارشنبه صبح ناگهان آتش گرفته و سپس منفجر شده و وی و دوستش موفق شده‌اند از این واقعه ویدئویی تهیه کنند.

ویدئوی یاد شده که گوشی یاد شده را در حال دود کردن بعد از آتش گرفتن و منفجر شدن نشان می‌دهد تا به حال بیش از ۱.۳ میلیون بار دیده شده و واکنش‌های منفی را بر ضد اپل و گوشی آیفون به همراه داشته است.

این نوجوان عکس‌هایی از این آیفون را بر روی توییتر هم ارسال کرده است. اگر چه علت این واقعه مشخص نیست، اما به نظر می‌رسد باتری لیتیومی گوشی مذکور عامل این واقعه بوده باشد. مالک گوشی می‌گوید همیشه از شارژر استاندارد اپل استفاده کرده است.

تداوم واکنش‌ها به این موضوع باعث شده اپل از تماس با مالک گوشی برای بررسی این موضوع و تحقیقات در این زمینه خبر دهد. پیش از این هم گزارش‌هایی در مورد آتش گرفتن گوشی آیفون ۷ در آمریکا و استرالیا منتشر شده بود.
کد مطلب: 48177
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام