۰
plusresetminus
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۴

تنها با یک پست اینستاگرام، 10 عکس خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ایتنا - کاربران اینستاگرام به زودی خواهند توانست تا حداکثر ۱۰ عکس یا ویدئو را در یک پست واحد جای داده و ارسال کنند تا کاربران بتوانند این مطالب را با یک مرور سریع ببینند.
تنها با یک پست اینستاگرام، 10 عکس خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید


اینستاگرام دوست دارد کاربران تجارب خود را با جزییات و داده‌های بیشتری به اشتراک بگذارند و لذا به تغییراتی اساسی در فید کلاسیک خود روی آورده است.


به گزارش ایتنا از فارس به نقل از تک کرانچ، کاربران اینستاگرام به زودی خواهند توانست تا حداکثر ۱۰ عکس یا ویدئو را در یک پست واحد جای داده و ارسال کنند تا کاربران بتوانند این مطالب را با یک مرور سریع ببینند.

در واقع این کار به معنای ایجاد یک آلبوم کوچک ده‌تایی در هر پست است تا جزییات بیشتری در مورد یک رویداد در دسترس و قابل مشاهده باشد. این قابلیت ظرف هفته‌های آینده در دسترس تمامی کاربران اینستاگرام در iOS و Android قرار می‌گیرد.

مزیت این خدمات این است که کاربران دیگر نباید از بین ده‌ها عکس مربوط به یک رویداد مهم و خاطره انگیز تنها یک عکس را انتخاب کنند. اینستاگرام ماهانه بیش از ۶۰۰ میلیون کاربر دارد و باید برای حفظ این کاربران و جلب رضایت آنها خدمات متنوعی ارائه کند.

کاربران برای استفاده از این خدمات باید دکمه جدیدی را برای انتخاب تعدادی عکس فشار دهند و تا ده عکس و ویدئو را ویرایش و برای ارسال آماده کنند. انتخاب فیلترهای متنوع، تغییر ترتیب آنها و برچسب زدن دوستان در این عکس‌ها به سادگی ممکن است. البته برای همه این عکس‌ها تنها یک نوشته و موقعیت مکانی را می‌توان انتخاب کرد.
کد مطلب: 48157
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است