۰
plusresetminus
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۱

2019، نقاط دورافتاده جنوب شرق آسیا، دارای اینترنت 100 مگابیتی ماهواره‌ای

ایتنا - تا دو سال دیگر بیش از ۲۰ کشور در جنوب شرقی آسیا و همین‌طور منطقه اقیانوسیه سرویس‌های اینترنتی ماهواره‌ای ارزان‌قیمت با سرعت ۱۰۰ مگابیت خواهند داشت.
2019، نقاط دورافتاده جنوب شرق آسیا، دارای اینترنت 100 مگابیتی ماهواره‌ای


شرکت Kacific Broadband Satellites ارائه‌دهنده خدمات ماهواره‌ای قصد دارد سرویس‌های اینترنتی ماهواره‌ای با سرعت ۱۰۰ مگابیت در ثانیه در نواحی دورافتاده جنوب شرق آسیا ارائه کند.


به گزارش ایتنا از فارس، این خدمات در بیش از ۲۰ کشور در این منطقه و همین‌طور منطقه اقیانوسیه از طریق یک ماهواره بوئینگ ۷۰۲ ارائه خواهد شد.

این ماهواره توسط شرکت بوئینگ ساخته شده و با ارسال پرتوهای داده به نواحی روستایی و دورافتاده در بیش از ۲۰ کشور استفاده از خدمات اینترنت ارزان‌قیمت را در این مناطق تا سال ۲۰۱۹ ممکن می‌کند.

ماهواره یاد شده با ۵۷ مسیر پرتوافشانی داده این خدمات را ارائه می‌دهد و ظرفیت هر یک از این پرتوها ۱.۲۵ گیگابیت در ثانیه است. پس از پرتاب این ماهواره در دو سال آینده دسترسی مردم در هر نقطه از کشورهای جنوب شرق آسیا و منطقه اقیانوسیه به خدمات آنلاین آموزشی، مراقبت‌های درمانی، خدمات عمومی و ... تسهیل خواهد شد.

Kacific برای ارائه این خدمات تا به حال ۱۴۷ میلیون دلار پول جمع‌آوری کرده و برای تامین پهنای باند مورد نیاز خود هم ۱۵ قرارداد در ۱۴ کشور دنیا به ارزش ۴۳۴ میلیون دلار به امضا رسانده است.
کد مطلب: 48136
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است