۰
plusresetminus
يکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۰

استفاده از هوش مصنوعی برای شناسایی کاربران متقلب بازی‌های ویدئویی

ایتنا - فناوری هوش مصنوعی هنوز در مراحل ابتدایی است ولی در همین مرحله هم قادر به تشخیص دادن افراد متقلب از افراد ماهر در اجرای بازی ضدحمله است.
استفاده از هوش مصنوعی برای شناسایی کاربران متقلب بازی‌های ویدئویی


شرکت والو از فناوری هوش مصنوعی برای شناسایی افرادی استفاده کرده که در جریان اجرای بازی ویدئویی ضدحمله یا کانتر استرایک کلک می زنند.


به گزارش ایتنا از فارس به نقل از دیجیتال ترندز، این شرکت که دوست ندارد افراد با تقلب در این بازی امتیاز جمع کنند، در حال ارتقای فناوری هوش مصنوعی خود برای شناسایی چنین افرادی است.

والو می‌گوید این فناوری هنوز در مراحل ابتدایی است ولی در همین مرحله هم قادر به تشخیص دادن افراد متقلب از افراد ماهر در اجرای بازی ضدحمله است.

استفاده از فناوری هوش مصنوعی با چنین انگیزه‌ای تا به حال توسط شرکت‌های سازنده بازی‌های ویدئویی سابقه نداشته است. Valve می‌گوید از این طریق قصد دارد از کاربران واقعی بازی یاد شده حفاظت کند و همین‌طور جلوی نفوذ هکرها به محیط بازی یاد شده را بگیرد.

Valve از طریق این سیستم هوش مصنوعی بر عملکرد کاربران بازی ضدحمله هم نظارت دارد و گزارش‌های مرتبی را نیز از وضعیت بازی مذکور دریافت می‌کند، البته عملیاتی شدن کامل این سیستم به گذشت چند ماه زمان نیاز دارد.
کد مطلب: 48096
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام