۰
plusresetminus
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۵

اگر تصمیم به تولید باتری‌های لیتیومی دارید باید قوانین سختی را از میان بردارید

ایتنا - تلاش‌های سامسونگ برای بهبود ایمنی باتری تلفن‌های هوشمند خود مانند آزمایش با اشعه ایکس و ایجاد استانداردهای سخت‌تر در مرحله طراحی را به دقت رصد خواهد کرد.
اگر تصمیم به تولید باتری‌های لیتیومی دارید باید قوانین سختی را از میان بردارید


دولت کره جنوبی قوانین مربوط به ایمنی باتری‌های لیتیوم یونی تلفن های هوشمند را افزایش خواهد داد همچنین این باتری ها مورد آزمایش های ایمنی بیشتری قرار خواهند گرفت.


به گزارش ایتنا از مهر به نقل از رویترز، این درحالی است که در ماه اکتبر سال گذشته سامسونگ مجبور شد تلفن‌های هوشمند Note۷ را از بازار جمع‌آوری کند. زیرا مشکلی در باتری‌های آن به آتش گرفتن دستگاه منجر می‌شد. در همین راستا حدود ۵.۴ میلیارد دلار از سود این شرکت از بین رفت.

درهمین راستا دولت این کشور اعلام کرده تلاش‌های سامسونگ برای بهبود ایمنی باتری تلفن‌های هوشمند خود مانند آزمایش با اشعه ایکس و ایجاد استانداردهای سخت‌تر در مرحله طراحی را به دقت رصد خواهد کرد.

علاوه برآن وزارت تجارت، صنعت و انرژی کره جنوبی اعلام کرده از این پس تولیدکنندگان باتری‌های لیتیوم‌یونی که به طور معمول در دستگاه‌های الکترونیکی قابل حمل به کار می‌روند، تحت نظارت و قوانین بازرسی دقیق‌تری قرار خواهند گرفت.

علاوه برآن باتری‌های لیتیوم- یونی ساخته شده، به طور مداوم برای رعایت نکات ایمنی آزمایش می‌شوند.
کد مطلب: 47903
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای