۰
plusresetminus
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۹

آغاز غیرمنتظره تولید آیفون در کشور هند

ایتنا - اپل از شرکت تایوانی Wistron کمک گرفته تا با همکاری آن گوشی‌های آیفون خود را در کارناتاکای بنگلور هند تولید کند.
آغاز غیرمنتظره تولید آیفون در کشور هند


اپل به زودی تولید و مونتاژ گوشی‌های آیفون خود را در کشور هند آغاز خواهد کرد. انتظار می رود این فرایند از ابتدای بهار آغاز شود.


به گزارش ایتنا از فارس، اپل قصد دارد با تمرکز بر بازارهای بزرگ تلفن همراه در جهان از جمله هند سهم بیشتری از این بازار را به خود اختصاص دهد. البته هند کشوری است که بیشتر به علت استفاده از گوشی‌های میان رده و متوسط مورد توجه است.

اپل به همین منظور از شرکت تایوانی Wistron کمک گرفته تا با همکاری آن گوشی‌های آیفون خود را در کارناتاکای بنگلور هند تولید کند. مدیران اپل به همین منظور در ماه ژانویه به هند سفر کرده بودند و مذاکراتی را با مقامات محلی در بنگلور هند انجام داده بودند.

پیش از این، زمزمه‌هایی در مورد احتمال تاسیس کارخانه‌ای جدید برای تولید گوشی‌های سامسونگ در هند هم شنیده می‌شد. کندشدن روند استقبال از گوشی‌های هوشمند در چین و اشباع برخی بازارهای دیگر باعث شده شرکت‌های گوشی‌ساز به هند توجه بیشتری نشان دهند.

گفته می‌شود طرف آمریکایی در تلاش است تا شرایط مطلوبی را برای فعالیت خود در هند ایجاد کند و از جمله به دنبال معافیت مالیاتی ۱۵ ساله برای تسهیل واردات تجهیزات و امکانات مورد نیاز خود به هند است.

آیفون‌های تولید شده در هند در بازار داخلی این کشور به فروش خواهند رفت و فعلا برنامه‌ای برای صادرات و فروش آنها در دیگر کشورها وجود ندارد.
کد مطلب: 47860
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است