۱
۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۱

اتاق ایران درخواست تعطیلی دو استارت‌آپ اسنپ و تپسی را تکذیب کرد

ایتنا - نایب‌رئیس اول اتاق ایران: رویه اتاق ایران همواره تقویت و حمایت از فعالیت استارت‌آپ‌ها بوده که توانسته‌اند مدل جدید کسب و کار در بستر ارتباطات را ارائه کنند.


نایب‌رئیس اول اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با تکذیب انتساب درخواست تعطیلی دو استارت‌آپ اسنپ و تپسی به اتاق ایران، گفت: رویه اتاق ایران همواره تقویت و حمایت از فعالیت استارت‌آپ‌ها بوده که توانسته‌اند مدل جدید کسب و کار در بستر ارتباطات را ارائه کنند.


به گزارش ایتنا از پایگاه خبری اتاق ایران، پدرام سلطانی، انتساب درخواست تعطیلی دو استارت‌آپ اسنپ و تپسی به اتاق بازرگانی، صنایع،‌معادن و کشاورزی ایران را تکذیب کرد و گفت: اتاق ایران نه تنها چنین درخواستی را ارائه نکرده، بلکه مسئولان این اتاق همواره در مصاحبه‌ها، سخنرانی‌ها و نشست‌های خود از دولت خواسته‌اند تا از استارت‌آپ‌ها و فضایی که برای وضعیت و مدل‌های جدید کسب وکار در ایران به وجود آورده‌اند،‌ حمایت شود.

   در همین رابطه بخوانید:  اسنپ و تپسی پلمب می‌شوند؟

نایب‌رئیس اول اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در گفت‌وگو با پایگاه خبری اتاق ایران افزود: من شخصا در جلسه‌ای که دو هفته قبل میان اعضای اتاق ایران با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، لزوم حمایت این وزارت‌خانه از استارت‌آ‌پ‌ها را به شخص وزیر گوشزد کردم که آقای محمود واعظی نیز اعلام کرد، رویکردش حمایت از استارت‌آپ‌هاست.

وی با تأکید بر اینکه ظهور استارت‌آپ‌ها در اقتصاد یک واقعیت اجتناب‌پذیر است، اظهار کرد: نمی‌توانیم جلوی این راه را بگیریم؛‌ بسیاری از کشورهای دنیا از ظهور این پدیده در اقتصاد استقبال کرده‌اند؛‌ چرا که می‌توانند مدل‌های کسب و کار را در بستر ارتباطات تغییر دهند.

این فعال اقتصادی با اشاره به اشتغال‌زا بودن فعالیت استارت‌آپ‌ها به خصوص برای جوانان و دانش‌آموختگان دانشگاهی ادامه داد: اسنپ و تپسی توانسته‌اند با ایجاد شفافیت در حوزه صنعت حمل‌ونقل خصوصی درون‌شهری، قیمت‌ها را بشکنند؛ چه چیزی برای جامعه مصرف‌کننده ایران که سطح درآمدی مردم تکافوی پوشش هزینه‌هایشان را نمی‌دهد، از این بهتر که بتوانند از خدماتی که هزینه‌هایشان را کاهش می‌دهد، بهره ببرند.
 
 
کد مطلب: 47810
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
اسنپ افرادی زیادی رو دعوت کرده که با ماشیناشون بریزن توی خیابونا تا پیشنهاد سفر و مسافر دریافت کنن چون فعالیت در اسنپ ذاتا مستلزم اینه که راننده ها توی خیابان های پر تردد تجاری و اداری پرسه بزنن و بچرخن تا مسافر بهشون پیشنهاد شه . و باعث این ترافیک بی سابقه شده . هر سال ما شاهد اندکی ترافیک بیشتر نسبت به سال قبل هستیم ولی ایا ترافیک امسال اندکی بیشتر نسبت به سال قبل هستش ؟؟ ایا ترافیک امسال حتی در اواسط روز شما رو یاد ترافیک شب عید نمیندازه ...حتی راننده های زیادی رو از شهرستان ها به تهران کشونده ...حال بحث الودگی هوا بماند ....
نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است