۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۴

جدیدترین نسخه iOS اپل رونمایی شد

ایتنا- کمپانی اپل قصد دارد حالت متفاوت و جدیدی از صفحه ارائه دهد که برای مشاهده نور کمتر در صفحه طراحی شده است.
جدیدترین نسخه iOS اپل رونمایی شد


اپل اولین نسخه آزمایشی سیستم عامل iOS 10.3 را برای تست کننده‌های عمومی عرضه کرد که برخی ویژگی‌های آن در ادامه ذکر می‌شود.
نخست اینکه شایعات مبنی بر افزودن حالت تئاتری در این نسخه بتا صحت ندارد. طبق اخبار سایت‌های مختلف اپل همچون بی.جی.آر (BGR)، اپل اینسایدر ( Apple Insider ) و مک‌ورد ( Macworld )، کمپانی اپل قصد دارد حالت متفاوت و جدیدی از صفحه ارائه دهد که برای مشاهده نور کمتر در صفحه طراحی شده است.


به گزارش ایتنا از رایورز و به نقل از CNET، ویژگی‌های جدید در نسخه ۱۰.۳ مواردی هستند که در ادامه می‌آید:
۱- مشخصات اپل آی دی
بخش مشخصات جدیدی در بالای منوی تنظیمات با تمام اطلاعات حساب شما وجود دارد. بر روی پروفایل خود کلیک کرده تا بتوانید به اطلاعات آی کلود، آی‌تونز ( iTunes )، اپ استور ( App Store ) و اطلاعات مشترک خانوادگی به صورت یکجا دسترسی داشته باشید و به سمت پایین حرکت کنید تا لیستی از همه دستگاه‌های اپل مربوط به این حساب‌ها مشاهده کنید.


شما هنوز هم بایستی وارد برنامه "فایند مای آیفون" بر روی گوشی و یا مرورگر خود شوید تا بتوانید به آنها دسترسی داشته باشید امادیگر نیازی به جست‌وجوی تنظیمات برای دسترسی به هر یک از حساب‌ها نیست.

۲- عدم ذخیره‌سازی آی کلود
اگر به دنبال فضای ذخیره‌سازی بسیار زیاد در آی‌کلود هستید، این برنامه برای شما بسیار سودمند خواهد بود.هم‌اکنون می‌توانید با کلیک کردن بر گزینه آی کلود، ببینید چطور از ذخیره‌سازی آی کلود در این بخش جدید بهره می‌برید.

۳- هواشناسی بر روی نقشه
اگر از طرفداران برنامه نقشه اختصاصی اپل هستید، می‌توانید نگاهی اجمالی به وضعیت آب‌ و هوا داشته باشید! در گوشه سمت راست پایین صفحه نمایش می‌توان از شرایط آب وهوا مطلع شد.

۴- فایند مای آی‌پاد
وارد برنامه فایند مای آیفون شده و آی‌پادها را به عنوان یک از دستگاه‌های مرتبط با حساب خود خواهید دید. کلیک کنید تا موقعیت آخرین آی‌پادها را به هنگام جفت‌سازی با تلفن همراه خود مشاهده کنید.
 
کد مطلب: 47788
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است