۰
plusresetminus
يکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۱

خدمات ابری آمازون محبوب‌تر از گوگل است.

ایتنا - از جمله دیگر خدمات محبوب تحت وب می‌توان به سرویس Office 365 مایکروسافت اشاره کرد.
خدمات ابری آمازون محبوب‌تر از گوگل است.


شرکت آمازون توانست در زمینه ارائه برخی انواع خدمات تحت وب محبوبیت بیشتری از گوگل کسب کند. این خدمات به خصوص در حوزه سرویس‌های کلود هستند.


به گزارش ایتنا از فارس، خدمات کلود آمازون که در ماه نوامبر از نظر میزان محبوبیت و استفاده در رتبه چهارم بودند، هم‌اکنون توانسته‌اند رتبه اول را به خود اختصاص دهند.

موسسه Okta در سان فرانسیسکو که خدمات مدیریت کارکنان و مشتریان ارائه می‌دهد، با بررسی حجم انبوهی از اطلاعاتی که در اختیار دارد این نتایج را کسب کرده است.

استفاده از خدمات کلود در سال‌های اخیر روزبه‌روز در حال افزایش بوده و تعداد بیشتری از شرکت‌های تجاری برای کاهش هزینه‌ها و ذخیره بهینه اطلاعات خود به استفاده از روش مذکور روی آورده‌اند.

از جمله دیگر خدمات محبوب تحت وب می‌توان به سرویس Office 365 مایکروسافت اشاره کرد. خدمات بازاریابی و فروش آنلاین سایت Saleforce.com هم محبوبیت قابل توجهی در میان کاربران دارد.

Slack که سرویس گپ گروه‌های کاری است نیز در حال افزایش محبوبیت و کنار زدن تدریجی اسکایپ و شبکه اجتماعی حرفه‌ای Yammer است. در میان خدمات ارائه شده گوگل نیز سرویس ایمیل و برخی ابزار اداری دیگر آن دارای محبوبیت است.
کد مطلب: 47648
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام