۰
plusresetminus
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۵

پارک کردن ساده ماشین به کمک نقشه‌های گوگل

ایتنا - گئگل‌مپ به شما کمک می‌کند تا بدانید که آیا در مقصد مدنظر شما جای پارک پیدا می‌شود یا خیر.
پارک کردن ساده ماشین به کمک نقشه‌های گوگل


تا به حال خدمات زیادی از طریق نقشه‌های گوگل در دسترس کاربران بوده، اما از این به بعد با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید راحت‌تر در مورد یافتن جای پارک تصمیم بگیرید.


به گزارش ایتنا از مهر به نقل از آرس تکنیکا، نقشه‌های گوگل پیش از این مسیریابی و اطلاع از وضعیت ترافیکی خیابان‌ها و بزرگراه‌های مختلف را ممکن می‌کردند، اما حالا به شما در مورد سهولت یا دشواری یافتن جای پارک در مقاصد مختلف نیز اطلاع‌رسانی می‌کنند.

بر این اساس با استفاده از نقشه‌های یاد شده به زودی درمی‌یابید که آیا در مقصد مدنظر شما جای پارک پیدا می‌شود یا نه. خدمات یاد شده به طور آزمایشی به نسخه بتای v۹.۴۴ نرم‌افزار نقشه گوگل اضافه شده و لذا زمانی که کاربران به مقصد خود نزدیک می‌شدند اطلاعات مربوط به پارکینگ‌های موجود و نحوه دسترسی به آنها برایشان ارسال می‌شود.

برای استفاده از این خدمات کاربران باید به نمایشگر جای پارک که در قالب نماد پیش نمایش داده می‌شود توجه کنند. این نماد در سه سطح برای کاربران نمایش داده می‌شود: ساده، متوسط و محدود که نشان‌دهنده میزان سهولت دسترسی به پارکینگ برای دسترسی افراد است.

البته اطلاعاتی که در این زمینه نمایش داده می‌شوند کاملا آنی و به‌روز نیستند. ولی می‌توان تا حد زیادی به آنها برای یافتن جای پارک اعتماد کرد. اطلاعات مذکور به خصوص برای یافتن جای پارک در مراکز خرید و دیگر نقاط پررفت و آمد قابل استفاده است.
کد مطلب: 47603
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام