d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - آمریکائیها از پخش زنده جنایت علیه یک عقب‌مانده ذهنی در فیس‌بوک شوکه شدند
۰
plusresetminus
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۶

آمریکائیها از پخش زنده جنایت علیه یک عقب‌مانده ذهنی در فیس‌بوک شوکه شدند

ایتنا - فرد ۱۸ ساله‌ای که در این فیلم مورد ضرب و جرح قرار می‌گیرد، از هفته قبل گم شده بود و والدین وی مساله را به پلیس گزارش کرده بودند.
آمریکائیها از پخش زنده جنایت علیه یک عقب‌مانده ذهنی در فیس‌بوک شوکه شدند


پلیس شیکاگو در حال رسیدگی به پرونده پخش زنده یک جنایت است که با استفاده از قابلیت پخش زنده فیس‌بوک در معرض دید میلیون‌ها نفر قرار گرفته است.


به گزارش ایتنا از فارس، در این ویدئو که در تاریخ ۳ ژانویه سال ۲۰۱۷ بر روی فیس‌بوک پست شده حمله فیزیکی و فحاشی بر علیه یک فرد عقب‌مانده ذهنی اتفاق می‌افتد و چهار فرد حمله‌کننده بخشی از پوست سر این فرد را با چاقو می‌برند و ضمن مشت زدن به او به دونالد ترامپ و سفیدپوستان فحش می‌دهند.

سخنگوی پلیس شیکاگو می‌گوید این چهار نفر به علت نفرت‌پراکنی، ضرب و جرح فیزیکی و اقدامات نژادپرستانه تحت پیگرد قرار خواهند گرفت. به نظر می‌رسد مهاجمان قصد داشته‌اند چیزی را از خانواده قربانی بگیرند و چون به هدف خود نرسیده‌اند این فرد عقب‌مانده ذهنی را کتک زده‌‌اند.

فرد ۱۸ ساله‌ای که در این فیلم مورد ضرب و جرح قرار می‌گیرد، از هفته قبل گم شده بود و والدین وی مساله را به پلیس گزارش کرده بودند. افراد مهاجم شامل سه مرد و یک زن سیاه پوست هستند و تحقیقات تکمیلی برای شناسایی و بازداشت آنها ادامه دارد.

از زمان انتخاب دونالد ترامپ به عنوان رییس جمهور جدید آمریکا و با توجه به شعارهای انتخاباتی نژادپرستانه و ضداقلیت‌های نژادی وی دوقطبی‌های نژادی و قومیتی در جامعه آمریکا افزایش یافته و صاحب نظران در مورد افزایش جرائم مبتنی بر نفرت قومیت‌ها ونژادهای مختلف از یکدیگر هشدار می‌دهند.
کد مطلب: 47399
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام