d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - تصادف خودروی برقی تسلا با خانه هنرپیشه کره‌ای
۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۷

تصادف خودروی برقی تسلا با خانه هنرپیشه کره‌ای

ایتنا - یکی از خودروهای تسلا به علت تصادف با دیوار خانه یک هنرپیشه مشهور کره‌ای و به بارآوردن خسارات زیاد خبرساز شده و به طرح شکایت علیه این شرکت در دادگاه منجر شده است.
تصادف خودروی برقی تسلا با خانه هنرپیشه کره‌ای


اگر چه خودروهای برقی مدل اس و مدل ایکس تسلا از فناوری‌های پیشرفته‌ای برخوردارند، اما این امر موجب عدم تصادف آنها نمی‌شود.


به گزارش ایتنا از فارس، یکی از خودروهای تسلا به علت تصادف با دیوار خانه یک هنرپیشه مشهور کره‌ای و به بارآوردن خسارات زیاد خبرساز شده و به طرح شکایت علیه این شرکت در دادگاه منجر شده است.

این فرد که خود مالک خودروی حادثه ساز است می‌گوید خودروی یاد شده که از نوع مدل ایکس بوده در زمان پارک شدن در گاراژ منزل به ناگهان شتاب گرفته و به سرعت با دیوار برخورد کرده و وارد خانه وی شده است.

در عین حال شرکت تسلا در واکنش به این ادعا پاسخی ارائه کرده و آن را به چالش کشیده است. جی چانگ سون در مطلبی که به همین علت در صفحه فیس‌بوک شخصی خود ارسال کرده مدعی شده این سانحه درشهریور گذشته در منزل وی رخ داده است.

مجموع سوانح مربوط به شتاب‌گیری ناگهانی خودروهای مدل ایکس تسلا ده مورد بوده است و این شرکت می‌گوید سانحه اخیر در کره جنوبی حاصل فشاردادن صددرصدی و ناگهانی پدال گاز توسط راننده بوده که به شتاب‌گیری خود به خودی خودرو منجر شده است. قرار است در نهایت دادگاه به این شکایت رسیدگی و حکم خود را ظرف هفته‌های آینده صادر کند.
کد مطلب: 47345
نام شما
آدرس ايميل شما

تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير