d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - اپل 44 درصد بازار گوشی‌های هوشمند را این هفته تسخیر کرد
۰
plusresetminus
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۴

اپل 44 درصد بازار گوشی‌های هوشمند را این هفته تسخیر کرد

ایتنا - در یک هفته قبل از تعطیلات کریسمس فبلت‏‌ها ۳۷ درصد از گوشی‌های هوشمند فروخته شده را به خود اختصاص دادند.
اپل 44 درصد بازار گوشی‌های هوشمند را این هفته تسخیر کرد


بر اساس گزارش جدید منتشر شده از سوی مرکز تحقیقاتی Flurry Analytics، حدود ۴۴ درصد گوشی‏‌های هوشمندی که در یک هفته پایانی سال ۲۰۱۶ میلادی فعال شدند آیفون بودند.


به گزارش ایتنا از دنیای اقتصاد، اپل موفق شد بیشترین سهم از گوشی‏‌های فروخته شده در تعطیلات پایان سال ۲۰۱۶ را به خود اختصاص دهد و پس از آن سامسونگ با ۲۱ درصد رتبه دوم را به خود اختصاص داد.

هوآوی و ال‏جی هر کدام با کسب ۳ و ۲ درصد در رتبه‏‌های سوم و چهارم این لیست قرار گرفتند و این طور که مرکز Flurry اعلام کرد، این مساله دور از ذهن بود. در بین هر ۳۵ گوشی هوشمندی که در پایان سال میلادی فعال شد نام این دو شرکت هم به چشم می‏‌خورد.

تمام این بررسی‏‌ها مربوط به یک هفته قبل از کریسمس بود و شرکت Flurry میزان فروش گوشی‌های هوشمند با برندهای مختلف در این دوره زمانی را تحلیل کرد. در یک هفته قبل از تعطیلات کریسمس فبلت‏‌ها ۳۷ درصد از گوشی‌های هوشمند فروخته شده را به خود اختصاص دادند. این گوشی‏‌های هوشمند بزرگ نمایشگر ۵ تا ۹/ ۶ اینچی دارند و در دوره زمانی سال قبل ۲۷ درصد بازار را به خود اختصاص داده بودند.

مرکز تحقیقاتی Flurry همچنین اعلام کرد طی کریسمس امسال تعداد اپلیکیشن‏‌هایی که از سوی کاربران مورد استفاده قرار گرفت نسبت به سال قبل دو برابر بیشتر شد. در ۲۵ دسامبر ۲۰۱۶ بیشترین اپلیکیشن‌‌ها در بخش‏های پیام‏‌رسانی و شبکه‌های اجتماعی، بازی، موسیقی، رسانه و سرگرمی دانلود شد.
کد مطلب: 47272
نام شما
آدرس ايميل شما

لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر