۰
plusresetminus
شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۵

واقعیت افزوده کلیدهای گم شده را پیدا می کند

ایتنا- اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که به طور دائم نگران گم شدن کلیدهایتان هستید می توانید در آینده از فناوری جدید واقعیت افزوده شرکت مایکروسافت بهره‌مند شوید.
واقعیت افزوده کلیدهای گم شده را پیدا می کند


این فناوری با ردگیری حرکات افراد و با استفاده از قابلیت شناسایی اشیای مختلف می‌تواند به شما کمک کند تا دسته کلید مفقود شده‌تان را بیابید.


به گزارش ایتنا از  مهر،‌ این خدمات به هدست واقعیت افزوده هولولنز مایکروسافت افزوده می شود تا از این طریق اسکن کردن دقیق محیط اطراف و شناسایی اشیای کوچکی مانند دسته کلید، کیف پول یا اقلام کوچک دیگر به راحتی ممکن شود.

در این شرایط اگر یکی از این اقلام مهم گم شود هولولنز با بررسی داده‌های خود آخرین محلی که شی مورد نظر را در آنجا مشاهده کرده بود، به خاطر آورده و این موضوع را به کاربر خود اعلام می‌کند.

برای انجام اسکن اولیه باید شی مورد نظر در برابر نمایشگر هدست هولولنز قرار بگیرد تا در آینده هدست آن را به راحتی ردگیری کرده و حتی در صورت قرار گرفتنش در پشت کتاب‌ها، گلدان‌ها و ... قادر به شناسایی آن باشد. در این صورت اگر یک کلید در زیر روزنامه یا کتابی قرار بگیرد نمایشگر هدست باز هم می‌تواند آن را به نمایش بگذارد.

مایکروسافت مدعی است دقت این روش از روش‌های قبلی مانند ردگیری با استفاده از فناوری بلوتوث بیشتر است. البته هنوز زمان دقیق ارائه این خدمات به کاربران اعلام نشده است.
کد مطلب: 47247
نام شما
آدرس ايميل شما

لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر