۰
plusresetminus
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۸

چند تهرانی ADSL مخابرات دارند؟

ایتنا- شرکت مخابرات از ارائه دهندگان سرویس اینترنت نیز هست که البته در صورت ارتقای کیفیت، مشتریان بیشتری نیز خواهد داشت.
چند تهرانی ADSL مخابرات دارند؟


مدیرعامل جدید مخابرات استان تهران از واگذاری سرویس ADSL مخابرات استان تهران به بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار مشترک خبر داد و گفت: علاوه بر این حدود ۴۷۰ هزار پورت اینترنت نیز در اختیار شرکت‌های مختلف قرار داده‌ایم.


به گزارش ایتنا از ایسنا، مسعود عرب هاشمی اظهار کرد: اگر مخابرات بخواهد مشتریان خود را حفظ کند لازم است قطعا موضوع ارتقای کیفیت خدمات خود را مورد توجه قرار دهد.

وی با بیان اینکه اکنون در حال حاضر محدودیت‌هایی در واگذاری اینترنت وجود دارد، گفت: با وجود این محدودیت‌ها ارائه خدمات به شرکت‌های مختلف اینترنتی ادامه داشته و تاکنون حدود ۴۷۰ هزار پورت ظرفیت سازی شده است.

مدیرمخابرات منطقه تهران با بیان اینکه عمده درآمد مخابرات از حوزه ADSL تامین می‌شود، اظهار کرد: بر همین اساس به دنبال آن هستیم که در این حوزه هرچه سریع‌تر ظرفیت سازی لازم را انجام دهیم.

عرب هاشمی درباره مشکلاتی که در حوزه واگذاری تلفن ثابت وجود دارد نیز عنوان کرد: طبق تاکید رگولاتور تلاش داریم در حداقل زمان ممکن با توسعه شبکه، کمبودهایی که در این حوزه وجود دارد را برطرف کرده و واگذاری تلفن ثابت را تسریع بخشیم.

وی در پاسخ به این مطلب که گفته می‌شود مخابرات در واگذاری تلفن‌های ثابت تخلف کرده و به جای دریافت مبلغ در اقساط ۳۶ ماهه فروش را به صورت نقدی انجام می‌دهد تاکید کرد: چنین رویه‌ای بر اساس خواست مشترکان انجام گرفته و در صورتی که مشترکی مایل به خرید نقد خط تلفن ثابت باشد، از تخفیف ۲۰ درصدی بهره‌مند خواهد شد.

مدیر مخابرات منطقه تهران در بخشی دیگر از صحبت‌های خود نیز در ارتباط با تاثیر تغییر تعرفه تلفن ثابت بر درآمدزایی این شرکت اظهار کرد: با توجه به سرمایه‌ای که شرکت مخابرات برای توسعه خود نیاز دارد شاید درآمدی که از این راه حاصل می‌شود، رقم چندان زیادی نبوده و ناچیز باشد اما به هر صورت نمی‌توان تاثیر این بخش را نادیده گرفت.
کد مطلب: 47111
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام