۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۳
با هدف توسعه کسب و کارهای آنلاین؛

نرخ درآمدی تولید محتوای بومی فضای مجازی تصویب می‌شود

ایتنا - یکی از الزامات اجرای پروژه ۱۰ برابر کردن تولید محتوای بومی فضای مجازی حمایت از بخش خصوصی است.
نرخ درآمدی تولید محتوای بومی فضای مجازی تصویب می‌شود


مجری طرح افزایش چند برابری تولید محتوای بومی فضای مجازی از تعیین نرخ درآمدی تولید محتوای بومی برای توسعه کسب‌وکار در این بخش خبر داد.


به گزارش ایتنا از مهر، خسرو سلجوقی با اشاره به اجرای پروژه ۱۰ برابر کردن تولید محتوای بومی فضای مجازی با تاکید بر توسعه کسب و کار دیجیتال اظهار داشت: این پروژه یکی از پروژه‌های مورد تایید ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی است که باید با همکاری بخش خصوصی انجام شود.

وی با بیان اینکه تولید محتوای بومی تا پایان سال دو برابر می‌شود گفت: افزایش ۱۰ برابری محتوای بومی در فضای مجازی نیازمند تامین منابع است که هم‌اکنون بخشی از این پروژه را استارت زده‌ایم.

سلجوقی یکی از الزامات اجرای این پروژه را حمایت از بخش خصوصی عنوان کرد و گفت: بخش خصوصی در صورتی می‌تواند در این پروژه فعالیت داشته باشد و توسعه محتوای بومی را رقم بزند که با کاهش ریسک سرمایه گذاری و جذب بازار مواجه شود.

عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران خاطرنشان کرد: بر این اساس ما در راستای تعیین نرخ درآمدی محتوای بومی با هدف ایجاد شفافیت در کسب‌وکارهای نوپا و دیجیتال از توصیه‌نامه و آیین‌نامه آن رونمایی کرده‌ایم.

وی گفت: در صورتی که این آیین‌نامه در سازمان تنظیم مقررات مصوب شود می‌تواند به حمایت از تولید محتوای بومی فضای مجازی بینجامد. در این زمینه این آیین‌نامه را به رگولاتوری برای تصویب پیشنهاد داده‌ایم.
کد مطلب: 46936
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای