۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۱

سامسونگ گوشی‌های گلکسی نوت ۷ را از کار می‌اندازد

ایتنا- گلکسی نوت 7 چنان افتضاحی به بار آورد که سامسونگ مجبور شده تا کل این دستگاه‌ها را از کار بیندازد!
سامسونگ گوشی‌های گلکسی نوت ۷ را از کار می‌اندازد


شرکت سامسونگ اعلام کرد، در اواسط ماه دسامبر یک به روز رسانی نرم‌افزاری برای گوشی‌های گلکسی نوت ۷ در آمریکا منتشر خواهد کرد که این نوع گوشی‌ها را عملا از کار خواهد انداخت و آنها را غیرقابل شارژ و استفاده خواهد کرد.


به گزارش ایتنا از تسنیم به نقل از رویترز، شرکت سامسونگ اعلام کرد، در اواسط ماه دسامبر یک به روز رسانی نرم‌افزاری برای گوشی‌های گلکسی نوت ۷ در آمریکا منتشر خواهد کرد که این نوع گوشی‌ها را عملا از کار خواهد انداخت و آنها را غیرقابل شارژ و استفاده خواهد ساخت.

این شرکت تولید کننده تلفن‌های همراه گفته که بیش از ۹۳ درصد همه گوشی‌های گلکسی نوت ۷ فراخوان شده در آمریکا به شرکت عودت داده شده و در عوض گوشی‌های دیگری به مشتریان تحویل داده شده است.

به دنبال انتشار گزارش‌های متعدد از آتش گرفتن گوشی‌های گلکسی نوت ۷ سامسونگ، وزارت ارتباطات آمریکا و دیگر نهادهای این کشور در ماه اکتبر از دارندگان این مدل گوشی خواستند تا در سفرهای هوایی، از حمل یا قرار دادن این نوع گوشی‌ها در چمدان‌های خود خودداری کنند.

شرکت وریزون کامیونیکیشنز اعلام کرده که در این بروز رسانی شرکت نخواهد کرد زیرا این اقدام به آن دسته از استفاده کنندگان گلکسی نوت ۷ که گوشی تلفن همراه دیگری ندارند تا جایگزین گوشی معیوب کنند، لطمه می‌زند.
کد مطلب: 46925
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام