۰
plusresetminus
چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۲

دوسوم سازمان‌های اروپا به دنبال خرید تبلت

ایتنا - استراتژی مربوط به فرآیندهای سازمانی موبایلی در بیش از 60 درصد سازمان‌ها مبتنی بر تبلت‌ها دنبال می‌شود.
دوسوم سازمان‌های اروپا به دنبال خرید تبلت


نتایج حاصل از بررسی‌های جدید مرکز تحقیقاتی IDC نشان داده که درخواست کاربران سازمانی برای خرید رایانه‌های لوحی افزایش یافته است و در این راستا سازمان‌ها می‌کوشند با هدف افزایش بهره‌وری و کارآمدی در جریان فعالیت‌های خود، بیش از گذشته از تبلت استفاده کنند.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از آی‌تی‌پی، این مرکز تحقیقاتی به تازگی اعلام کرد رایانه‌های لوحی در حوزه سخت‌افزارهای سازمانی یکی از سه اولویت اصلی آنها در سال ۲۰۱۷ میلادی محسوب می‌شوند و به طور ویژه مراکز آموزشی، درمانی، دولتی و حمل‌ و نقل در اروپا، روی این واقعیت تاکید ویژه‌ای از خود نشان می‌دهند.

در گزارش مرکز IDC اعلام شده استراتژی مربوط به فرآیندهای سازمانی موبایلی در بیش از ۶۰ درصد سازمان‌ها مبتنی بر تبلت‌ها دنبال می‌شود و در این میان دوسوم کسب و کارهای اروپایی خرید تبلت در آینده نزدیک را جدی ارزیابی می‌کنند یا تصمیم خود را برای این کار قطعی کرده‌اند.

 

به گفته کارشناسان، این فرآیند باعث خواهد شد ظرف سه سال آینده میزان به‌کارگیری تبلت‌ها در سازمان‌های سراسر جهان رشد قابل ملاحظه‌ای را تجربه کند.

سازگاری سازمان‌ها با رایانه‌های لوحی مبتنی بر یک سناریو جدی صورت می‌گیرد و این طور که کارشناسان می‌گویند، توسعه هرچه بیشتر اپلیکیشن‌ها و نرم‌افزارهای موبایلی سازمانی بر اهمیت این سخت‌افزار افزوده است.
 
کد مطلب: 46501
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است