۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۶

عرضه محدود ویدئوهای با کیفیت HDR یوتیوب

ایتنا - با آغاز پشتیبانی یوتیوب از HDR کیفیت ویدئوهای این سایت به میزان چشم‌گیری افزایش یافته است.
عرضه محدود ویدئوهای با کیفیت HDR یوتیوب


با آغاز پشتیبانی سایت به اشتراک‌گذاری ویدئوی یوتیوب از فناوری HDR (High Dynamic Range) کیفیت ویدئوهای به نمایش درآمده در آن به میزان چشم‌گیری افزایش یافته است.


به گزارش ایتنا از فارس، البته همه کاربران هنوز نمی‌توانند ویدئوهای یوتیوب را با چنین کیفیتی مشاهده کنند، زیرا خدمات یاد شده تنها محدود به برخی ابزار و وسایل خاص است.

از جمله دستگاه هایی که از فناوری پخش ویدئوها با کیفیت HDR در یوتیوب پشتیبانی می‌کنند می‌توان به تمامی تلویزیون‌های SUHD سامسونگ که در سال ۲۰۱۶ ساخته شده‌اند، اشاره کرد. در مورد دستگاه‌هایی که از فناوری HDR پشتیبانی نمی‌کنند ویدئوها با همان کیفیت قبلی قابل مشاهده خواهند بود.

یوتیوب پیش از این از پخش ویدئوها با کیفیت بسیار دقیق یا 4K، پخش ویدئوهای سه‌بعدی، پخش زنده ویدئویی و حتی پخ ویدئوهای ۳۶۰ درجه پشتیبانی کرده بود. ویدئوهای HDR کیفیت و وضوح بیشتری دارند و رنگ‌ها در آنها به شکلی شفاف‌تر نمایش داده می‌شود.

یوتیوب همچنین در حال مذاکره با برخی شرکت‌های چندرسانه‌ای است تا آنها محتوای جدید خود را در این سایت با پشتیبانی از HDR عرضه کنند. این سایت راهنمایی را هم برای کاربران عرضه کرده تا آنها بدانند چگونه باید ویدئوهای خود را با پشتیبانی از HDR عرضه کنند.
کد مطلب: 46370
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است