۰
plusresetminus
شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۴

کیا هم خودروهای خودران عرضه می‌کند

ایتنا - 4 خودروی جدید کیا خودران خواهند بود که یکی از آن‌ها بیشتر از خودرو شبیه تانک تفریحی است.
کیا هم خودروهای خودران عرضه می‌کند


شرکت کیا از عرضه خودروهای خودران اختصاصی خود خبر داده است. این خودروها در چهار مدل عرضه خواهند شد.


به گزارش ایتنا از فارس، خودروهای یاد شده فعلا در مرحله تست و بررسی هستند و هر یک برای رفع نیازهای خاص گروهی از مردم طراحی شده‌اند.

چهار خودروی یادشده به ترتیب Nitro Triathlon، School of Rock Sedona، Soul First Class و imposing Sorento Ski Gondola نام دارند.

Nitro Triathlon خودرویی نسبتا بزرگ و جادار و مناسب برای مسافرت است که حتی می‌توان فضای مناسب برای خواب و استراحت را در ان به وجود آورد. بررسی و کنترل سرعت و فواصل برای حفظ امنیت کاربران از جمله ویژگی‌های این خودرو است.

School of Rock Sedona هم قابلیت‌های آموزشی دارد و برای استفاده جوانان بسیار مناسب است. بدنه این خودرو هم توسط شرکت کیا و بر مبنای سلیقه هر خریداری طراحی و رنگ می‌شود. در این خودرو نمایشگرها و بلندگوی‌های مناسب برای استفاده‌های تفریحی هم تعبیه شده است.

Sorento Ski Gondola هم برای حرکت در شرایط بدجغرافیایی و باد و باران و برف طراحی شده و به جای چرخ عادی در آن چهار زه فلزی چرخنده مشابه با تانک‌های جنگی نصب شده است. Soul First Class هم یک خودروی شاسی بلند ساده برای استفاده شهری یا مسافرت‌های کوتاه‌مدت است. قیمت این خودروها در آینده نزدیک اعلام خواهد شد.
کد مطلب: 46296
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای