d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - پیشنهاد وسوسه‌کننده مایکروسافت به کاربران مک‌بوک
۰
plusresetminus
يکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۵

پیشنهاد وسوسه‌کننده مایکروسافت به کاربران مک‌بوک

ایتنا - مایکروسافت اعلام کرده است که از این پس کاربران مک‌بوک ایر و مک‌بوک پرو می‌توانندمک‌بوک خود را به مایکروسافت داده، سرفیس‌بوک و سرفیس‌پرو را با یک تخفیف 650 دلاری خریداری کنند.
پیشنهاد وسوسه‌کننده مایکروسافت به کاربران مک‌بوک


اگر شما از مدل‌های قدیمی رایانه‌های مک‌بوک‌ایر یا مک‌بوک‌پرو استفاده می‌کنید و علاقه‌ای به خرید مک‌بوک جدید اپل هم ندارید، مایکروسافت برای ترغیب شما به استفاده از سرفیس‌پرو یا سرفیس‌بوک پیشنهادات جذابی دارد.


به گزارش ایتنا از فارس، مایکروسافت اعلام کرده که برای مدتی محدود به مالکان مک‌بوک‌ایر یا مک‌بوک‌پرو امکان می‌دهد تا با تخفیف ۶۵۰ دلاری Surface Pro یا Surface Book را خریداری کنند و در عوض محصولات مک‌بوک‌های قدیمیشان را به مایکروسافت بدهند.

این شرکت مدعی است با توجه به مزایای سرفیس در مقایسه با مک‌بوک کاربران قدیمی اپل حتما به تولیدات مایکروسافت مهاجرت خواهند کرد. مایکروسافت عمر بالای باتری سرفیس و کارکردهای متنوع آن را بهتر از مک‌بوک می‌داند.

مایکروسافت مدعی است ۹۷ درصد از کاربران Surface Pro 4 یا Surface Book از قابلیت لمسی نمایشگر آن که ورود داده‌ها را تسهیل می‌کند، استفاده می‌کنند و این کاربران دیگر نمی‌توانند از لپ‌تاپ‌هایی استفاده کنند که نمایشگر لمسی نداشته باشند. Surface Pro 4 و Surface Book دارای قلم‌های مخصوص برای ترسیم تصاویر و ورود اطلاعات هم هستند.

اپل هنوز اصرار دارد که عرضه نمایشگرهای لمسی بر روی نوت‌بوک‌ها و رایانه‌های رومیزی اقدامی ضروری و متناسب با وضعیت بدن انسان نیست و تنها راضی شده که برای مک‌بوک پروهای ۱۳ و ۱۵ اینچی از قابلیتی موسوم به تاچ‌بار استفاده کند که یک نوار لمسی در بالای صفحه کلید است که در تولیدات قبلی اپل هم وجود داشت. همچنین امکان اجرای دستورات مخصوص برنامه‌های مختلف با استفاده از این نوار لمسی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.
کد مطلب: 46257
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام