۰
plusresetminus
چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۱

هند در حال تبدیل شدن به قطب تولید تلفن همراه

ایتنا- آمار و ارقام به‌دست‌آمده از میزان فروش شرکت‌های تولیدکننده تلفن‌های همراه در کشور هندوستان نشان از رشدی چشمگیر در تولیدات این کشور دارند.
هند در حال تبدیل شدن به قطب تولید تلفن همراه


آمار و ارقام به‌ دست‌ آمده از میزان فروش شرکت‌های تولیدکننده تلفن‌های همراه در کشور هندوستان نشان از رشدی چشمگیر در تولیدات این کشور دارند.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی Digitimes، کشور هندوستان در زمینهٔ تولید تلفن‌های همراه هوشمند به‌عنوان یک کشور نوپا به‌حساب می‌آید و به همین دلیل نیز آمار و ارقام فروش محصولات این کشور از اهمیت بالایی برخوردار است.

بر اساس آخرین گزارش‌های ارائه‌ شده به نظر می‌رسد که شرکت‌های تولیدکننده تلفن‌های همراه هوشمند در هندوستان در حال سپری کردن مسیری مثبت هستند زیرا آمار یک‌ساله و یک ماه و فصلی آنها با رشد روبرو بوده است.

این آمار نشان می‌دهند که یک شرکت هندی در میان سه فروشنده برتر تلفن‌های همراه هوشمند در این کشور قرار گرفته است که با توجه به فعالیت تمامی برندهای مشهور در این بازار بزرگ، می‌توان این امر را یک موفقیت دانست.

 

آمار کلی فروش تلفن‌های همراه در سه ماه سوم سال ۲۰۱۶ در هندوستان رقم ۳۵ میلیون دستگاه را نشان می‌دهد که در این میان رتبه نخست با ۲۱.۶ مالکیت در بازار به شرکت کره‌ای سامسونگ تعلق دارد.

در کمال تعجب رتبه دوم از آن شرکت‌هایی مانند اپل و لنوو و ... نیست بلکه کمپانی هندی مایکرومکس توانسته است تا با کسب مالکیتی نزدیک به ۱۰ درصد بر روی بازار، رتبه دوم را به خود اختصاص بدهد و لنوو نیز با ۸.۹ درصد در رده سوم جای گرفته است.

دیگر شرکت‌های هندی موفق در این بازار به ترتیب، ریلاینس دیجیتال با ۶.۷ درصد و اینتکس با ۶.۴ درصد هستند و تلفن‌های همراه تولید شعبه هند شیائومی نیز ۶.۲ درصد بازار را در اختیار گرفته‌اند.
 
کد مطلب: 46188
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام