۰
plusresetminus
سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۰

دفاع آی.بی.ام از رایانه‌های مک در مقابل ویندوزی‌ها

ایتنا - آی.بی.ام اولین بار در سال ۲۰۱۵ به کارمندانش امکان داد تا از ویندوز به مک مهاجرت کنند، و حالا از قدیمی‌ترین موسسات فناوری دنیا جایگزینی رایانه های مک به جای رایانه.های مجهز به سیستم‌عامل ویندوز را آغاز کرده است.
دفاع آی.بی.ام از رایانه‌های مک در مقابل ویندوزی‌ها


شرکت آی.بی.ام از قدیمی‌ترین موسسات فناوری دنیا جایگزینی رایانه‌های مک به جای رایانه‌های مجهز به سیستم‌عامل ویندوز را آغاز کرده، زیرا معتقد است مک سیستم‌عامل بهتری است.


به گزارش ایتنا از فارس به نقل از، آی.بی.ام می‌گوید از این طریق صرفه‌جویی مالی قابل توجهی خواهد داشت که رقم آن به ازای هر رایانه در یک بازه زمانی چهارساله به ۵۳۵ دلار افزایش می‌یابد.

فلچر پروین معاون ارشد امور کاری آی.بی.ام با اشاره به این مطالب در کنفرانس Jamf Nation User افزود که بسیاری از ۹۰ هزار کارمند آی.بی.ام از رایانه.های مجهز به سیستم‌عامل ویندوز به رایانه‌های مک ساخت اپل مهاجرت کرده‌اند. در حالی که در سال ۲۰۱۵ تعداد این افراد تنها ۳۰ هزار نفر بود، حالا تعداد آن‌ها به ۶۰ هزار نفر افزایش یافته است.

در حال حاضر رایانه‌های مک به استاندارد کاری در ژاپن مبدل شده‌اند و استفاده از ویندوز در این کشور یک استثناست. دسترسی به نرم‌افزارهای بهتر و متنوع تر و عرضه به‌روزرسانی‌های مناسب تر هم از جمله دلایل این تصمیم است. فلچر مدعی شده که با استفاده از مک، میزان دخالت درمحیط کار با رایانه‌ها برای مدیریت آن تا ۱۰۴ بار در سال کمتر خواهد بود.

وقتی آی.بی.ام اولین بار در سال ۲۰۱۵ به کارمندانش امکان داد تا از ویندوز به مک مهاجرت کنند، ۷۳ درصد از این افراد از طرح مذکور استقبال کردند و حالا به نظر می‌رسد این شرکت تصمیم نهایی را در این زمینه گرفته است.
کد مطلب: 46163
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام