۰
plusresetminus
يکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۴

همایش «بررسی فرصت‌ها و چالش‌های فضای مجازی» برگزار می‌شود

ایتنا - همایش «فرصت ها و چالش های فضای مجازی» با رویکرد پیشگیری و ارتقای سلامت این فضا ۴ و ۵ آبان ماه برگزار می‌شود.
همایش «بررسی فرصت‌ها و چالش‌های فضای مجازی» برگزار می‌شودبه گزارش ایتنا از فارس، اولین دوره از همایش «فرصت‌ها و چالش‌های فضای مجازی» با اولویت‌دهی به شبکه‌سازی و ارایه آموزش به افراد در راستای شناسایی آسیب‌ها و فرصت‌های فضای مجازی چهارم و پنجم آبان ماه در دانشگاه علوم بهزیستی و توان‌بخشی برگزار می‌شود.


این همایش با مشارکت ۲۶ سازمان دولتی و غیردولتی و همکاری سازمان بهزیستی کشور و بنیاد پیشگیری و ارتقای سلامت دنیای آینده با تحلیل و بررسی راهکارهای استفاده از فرصت‌ها و شناسایی تهدید‌های فضای مجازی کار خود را آغاز می‌کند.

همایش یاد‌شده با رویکرد پیشگیری و ارتقای سلامت و همچنین محورها و اهدافی نظیر بهره‌وری در فضای مجازی، فضای مجازی و نقش نهادهای آموزشی، فضای مجازی و مهارت‌های داشتن ارتباط سالم، فضای مجازی و امنیت اطلاعات، آگاهی و سواد دیجیتال خانواده‌ها و کاهش‌آسیب‌ فرزندان، فضای مجازی و انگیزه‌های حضور کاربران در شبکه‌های اجتماعی، روابط بین نسلی و فضای مجازی، فضای مجازی و نهاد خانواده، فضای مجازی و مسئله زنان، سیاست‌گذاری در فضای مجازی و ... برگزار خواهد شد.

برگزاری کارگاه‌های آموزشی نظیر مبانی نظری و روش شناسی در شبکه‌های اجتماعی، آموزش مهارت‌های سواد رسانه‌ای در عصر رسانه‌های نوین، آشنایی با روش‌های جلوگیری از هک شدن و ایجاد امنیت در فضا مجازی و همچنین حریم خصوصی در جهان فناورانه از جمله بخش‌های مهم این همایش است.
در خلال برگزاری همایش ملی دوسالانه «بررسی فرصت‌ها و چالش‌های فضای مجازی» کارشناسان و مسئولان سازمان‌ها و نهادهای آموزشی و خدماتی با آخرین دستاوردهای علمی و تجارب ملی در این حوزه آشنا می‌شوند.
کد مطلب: 46141
نام شما
آدرس ايميل شما

شما از کدام مرورگر اینترنتی بیشتر استفاده می‌کنید؟
اینترنت اکسپلورر
فایرفاکس
کروم
سافاری
اج
مرورگرهای دیگر