۰
plusresetminus
دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۴

برنامه ویژه ای‌ام‌دی برای بازار واقعیت مجازی

ایتنا- شرکت ای‌ام‌دی به‌تازگی پروژه‌های متعددی را معرفی کرده است که همه آنها مربوط به بازار واقعیت مجازی هستند. این امر نشان از مصمم بودن این شرکت برای توفیق در این بازار دارد.
برنامه ویژه ای‌ام‌دی برای بازار واقعیت مجازی


شرکت ای‌ام‌دی به‌تازگی پروژه‌های متعددی را معرفی کرده است که همه آنها مربوط به بازار واقعیت مجازی هستند. این امر نشان از مصمم بودن این شرکت برای توفیق در این بازار دارد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی Digitimes، شرکت ای‌ام‌دی به‌تازگی پروژه‌های بلند پروازانه خود در دو رده نرم‌افزاری و سخت‌افزاری را به‌صورت تخصصی برای بازار واقعیت مجازی معرفی کرده است.

بخش مهمی از این پروژه‌ها بر پایه استفاده از پردازنده‌های گرافیکی پلاریس تنظیم شده‌اند و بخش دیگر نیز به فازهای نرم‌افزاری مربوط به پروژه liquid VR هستند.

 

در حال حاضر ای‌ام‌دی نقش عمده‌ای در ترویج فرهنگ کافی‌نت‌های واقعیت مجازی در کشور چین بر عهده دارد و همین امر می‌تواند به‌خوبی موجب دریافت فیدبکهای مناسب برای تنظیم گام‌های بعدی توسط این شرکت شود.

شایان‌ذکر است که پروژه liquid VR در حقیقت یک ساختار ویژه برای ساده‌سازی و بهینه‌سازی تولید محتوا برای پلتفرم‌های واقعیت مجازی است.

نزدیک‌ترین راهکار واقعیت مجازی ای‌ام‌دی در پایان سال ۲۰۱۶ و بر پایه استفاده از پردازنده گرافیکی رادئون پرو WX۷100 طراحی‌شده است که عملکردی در سطح ورک استیشن‌ها داشته و با قیمتی هزار دلاری عرضه خواهد شد.
 
کد مطلب: 46139
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام