۰
plusresetminus
شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۲
رئیس مرکز اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات خبر داد

بازگشت 100هزار ریال به مشترکان تلفن ثابت بابت بدهی ثبت نام

ایتنا - دلیل اختلال توسعه شرکت مخابرات، افزایش پیدا نکردن تعرفه‌های تلفن ثابت پس از این همه سال است.
بازگشت 100هزار ریال به مشترکان تلفن ثابت بابت بدهی ثبت نام


رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات گفت: مبلغ ۱۰۰ هزار ریال مندرج در قبض تلفن ثابت بابت بدهی ثبت نام، اشتباه بوده و به مشترکان بازگردانده می‌شود.


به گزارش ایتنا از فارس، فرنقی‌زاد گفت: با توجه به درج برخی مبالغ در قبض تلفن ثابت این دوره، مانند مبلغ ۱۰۰ هزار ریال با عنوان بدهی ثبت نام اولیه ، این موضوع با دستور وزیر ارتباطات مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به اینکه این امر ناشی از اشتباه برداشت شرکت مخابرات ایران از مصوبه ۲۰۵ کمیسیون تنظیم مقررات بوده است، مقرر شد نسبت به برگشت مبلغ مذکور به مشترکان تلفن ثابت اقدام شود.

وی افزود:با توجه به اینکه تعرفه تلفن ثابت سال‌های زیادی است که افزایش پیدا نکرده و این امر در توسعه شرکت مخابرات اختلال ایجاد کرده است، کمیسیون تنظیم مقررات سیاستی در این خصوص اتخاذ کرد که همزمان با کاهش تعرفه اینترنت خانگی(ADSL) انجام شد تا سبد هزینه‌های ارتباطی خانوار افرایشی نداشته باشد.

فرنقی‌زاد در پایان با اشاره به رعایت دقیق قوانین و مقررات کمیسیون اظهار داشت: رگولاتوری اجرای دقیق مفاد کمیسیون تنظیم مقررات را رصد می‌کند و در صورتی که مواردی خلاف مقررات دیده شود برخورد قانونی با متخلفان صورت می‌گیرد.
کد مطلب: 46074
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است