۰
plusresetminus
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۲

۲ هزار و ۶۸۲ استاندارد ملی در حوزه فناوری اطلاعات تدوین شد

ایتنا - تا شهریورماه امسال، رگولاتوری در تدوین ۲ هزار و ۶۸۲ استاندارد حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در قالب حضور در کمیته‌های ملی، فنی، برنامه‌ریزی و نهایی با سازمان ملی استاندارد مشارکت کرده است.
۲ هزار و ۶۸۲ استاندارد ملی در حوزه فناوری اطلاعات تدوین شد


تا پایان شهریورماه امسال ۲ هزار و ۶۰۰ استاندارد در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تدوین شد.


به گزارش ایتنا از مهر، این سازمان به عنوان نهاد نظارتی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، در راستای تدوین استاندارد محصولات، تجهیزات و خدمات این حوزه، استانداردهای مدنظر در این بخش را تدوین و به سازمان استاندارد پیشنهاد می‌دهد.

براین اساس تا شهریورماه امسال، رگولاتوری در تدوین ۲ هزار و ۶۸۲ استاندارد حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در قالب حضور در کمیته‌های ملی، فنی، برنامه‌ریزی و نهایی با سازمان ملی استاندارد مشارکت کرده است. همچنین ۱۲۰ استاندارد حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات به صورت کامل از سوی رگولاتوری تدوین و به سازمان ملی استاندارد پیشنهاد شده است.

از تعداد ۱۲۰ استاندارد تدوین شده از سوی رگولاتوری از سال ۹۲ تاکنون، ۲۸ استاندارد در حوزه پست، ۸۰ استاندارد در حوزه مخابرات، ۵ استاندارد در بخش رادیویی و ۷ استاندارد در حوزه تست‌های محیطی از سازمان ملی استاندارد، کد ملی استاندارد دریافت کرده‌اند.
کد مطلب: 46032
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است