۰
plusresetminus
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۶

حضور نوکیا در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۷

ایتنا - نوکیا که پیش از عصر گوشی‌های هوشمند غول آخر تلفن همراه بود سکوت کرده و هه امید دارند که در سال جدید از گوشی هوشمند خود سخن بگوید.
حضور نوکیا در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۷


«راجیو سوری» پرزیدنت و مدیر اجرایی نوکیا در مراسم افتتاحیه کنگره جهانی موبایل / MWC17 سخنرانی کرد اما ظاهراً خبری از رونمایی از گوشی‌های هوشمند این برند در این مراسم نیست.


به گزارش ایتنا از خبرآنلاین، بعدازاینکه به همگان گفته شد D1C یک تبلت ۱۲ اینچی است نه گوشی هوشمند، همگان از نوکیا ناامید شدند و اما امروز خبر حضور نوکیا در افتتاحیه کنگره جهانی موبایل (۲۷ فوریه تا ۲ مارس) امیدها را کمی زنده کرده تا شاهد حضور پر رنگ‌تر این برند باشیم.

بعد از عدم موفقیت مایکروسافت در توسعه برند نوکیا، این برند به مدت ۱۰ سال به کمپانی HMD Global داده‌شده است تا تحت نام نوکیا محصولات جدید روانه بازار کند.

نوکیا دوستان همچنان منتظر ورود اولین گوشی هوشمند این کمپانی تا پایان سال هستند اما اینکه امسال توزیع شود، بعید خواهد بود.

اما قطعاً سال ۲۰۱۷ و با کنگره جهانی موبایل باید اخبار بهتری از این برند بشنویم. البته خبر رونمایی از دو گوشی در سال ۲۰۱۷ به‌صورت رسمی تأیید نشده است و ممکن است مدیر اجرایی در کنگره جهانی پرده از این راز بردارد!

سال‌ها پیش نوکیا بهترین محصولات خود را در این رخداد فنی رونمایی می‌کرد و نوکیا دوستان منتظرند شاید اتفاقی بیفتد.
کد مطلب: 46014
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام