۰
plusresetminus
يکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۶

آیفون 7 اپل هم منفجر شد

ایتنا - خبرهایی رسیده مبنی بر انفجار آیفون 7 تازه وارد که اگر صحت داشته باشد، می‌توان آن را رسوایی بزرگی برای اپل دانست!
آیفون 7 اپل هم منفجر شد


یکی از کاربران انجمن Reddit تصویری را منتشر کرده که در آن به‏ نظر می‏‌رسد یک دستگاه آیفون۷پلاس منفجر شده است. این تصویر در حالی منتشر شده که خبر انفجارهای گلکسی نوت ۷ سامسونگ حجم خبری زیادی را به خود اختصاص داده است.


به گزارش ایتنا از دنیای اقتصاد، سامسونگ بارها و بارها به کپی‏‌برداری از اپل متهم شده اما این بار به ‏نظر می‌‏رسد مسوولان اپل، یکی از قابلیت‏‌های کلیدی پرچمدار تولیدی کره ‏ای‌‏ها را کپی کرده‏‌اند. هنوز جزئیات بیشتری در خصوص دلیل انفجار این آیفون یا حتی سندیت داشتن این ماجرا منتشر نشده است اما بر اساس شواهد موجود، وقتی kroopthesnoop کاربر انجمن ردیت درِ جعبه آیفون تازه خریداری شده‌‏اش را بازکرده، با این دستگاه که در آن آثار انفجار دیده می‏‌شود روبه‌رو شده است.

با این تفاسیر، به ‏نظر می‏‌رسد ماجرا هرچه که بوده در مسیر انتقال گوشی از کارخانه به مقصد آن رخ داده است. اپل هنوز واکنشی به این موضوع نداشته اما مطمئنا با درخواست این کاربر برای تعویض گوشی معیوب، تحقیقات در خصوص علت بروز مشکل هم شروع خواهد شد.کد مطلب: 45730
نام شما
آدرس ايميل شما

لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر