۰
plusresetminus
يکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۳

بازی محبوب واقعیت مجازی چند نفره شد

ایتنا - بازی محبوب واقعیت مجازی (تیلت‌براش) که نمونه پیشرفته‌ای از بازی پینت مایکروسافت است بلخره چند نفره شد.
بازی محبوب واقعیت مجازی چند نفره شد


بازی Tilt Brush که برای استفاده از طریق هدست‌های واقعیت مجازی در سال ۲۰۱۴ عرضه شده و تجربه‌ای جذاب در حوزه نقاشی محسوب می‌شود، سرانجام چندنفره شد.


به گزارش ایتنا از فارس به نقل از انگجت، این بازی در واقع نسخه پیشرفته‌تری از بازی پینت مایکروسافت محسوب می‌شود. حال ابزار تازه و قابلیت‌های جذاب هنری استفاده از آن را به تجربه‌ای هیجان انگیزتر مبدل کرده است.

هنوز مشخص نیست گوگل که این بازی را روانه بازار کرده چه زمانی به طور رسمی نسخه چند نفره آن را در دسترس عموم قرار می‌دهد، اما ویدئوها و عکس‌هایی از بازی یادشده منتشر شده است.

در نسخه چند نفره این بازی هر کاربر یک قلم نئون در دست دارد و می‌تواند نقاشی مدنظرش را خلق کند. کاربران حتی از این طریق می‌توانند هدست های همدیگر را هم در فضای سه‌بعدی خلق‌شده تزئیین کنند. همچنین آنها می‌توانند هر انچه که برایشان جذاب است را به محیط اطراف اضافه کنند.

افزودن شکلک‌ها و طرح‌ها و نقاشی‌های جذاب به فریم به فریم تصاویر مختلف و به حرکت درآوردن آن‌ها هم از دیگر جذابیت‌های این بازی است. portal brush یکی دیگر از امکانات این مجموعه است که نقاشی کردن مجازی در محیط واقعی را ممکن می‌کند.

همچنین می‌توان با استفاده از آن تصاویر محیطی مختلف را با فیلترها و رنگ‌های مختلف دستکاری کرد. قرار است ظرف روزهای آینده در این زمینه بیشتر اطلاع‌سانی شود.
کد مطلب: 45727
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام