۰
plusresetminus
چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۳

باریک‌ترین پهپاد جهان ساخته شد

ایتنا - باریک‌ترین پهپاد دنیا 35 کیلومتر در ساعت سرعت دارد.
باریک‌ترین پهپاد جهان ساخته شد


شرکت DJI که به علت ساخت پهپادهای بزرگ و پیچیده شهرت دارد، این بار محصولات کوچک و کم‌حجمی را عرضه کرده که از امکانات مناسبی برخوردار هستند.


به گزارش ایتنا از فارس، پهپاد Mavic Pro حدود هزار دلار قیمت دارد و سرعت آن به ۳۵ کیلومتر در ساعت می‌رسد. البته در صورتی که آن را در حالت ورزشی قرار دهیم این سرعت به ۶۴ کیلومتر هم افزایش می‌یابد.


دوربین این پهپاد می‌تواند با دقت 4K و با سرعت ۳۰ فریم در ثانیه فیلم‌برداری کند. کنترل از راه دور این پهپاد هدایت آن را تا فاصله حداکثر ۷ کیلومتری ممکن می‌کند. حداکثر مدت زمان پرواز این پهپاد ۲۷ دقیقه است و بعد از آن باید باتری این پهپاد شارژ شود.

پنج دوربین کمکی و دو حسگر صوتی در این پهپاد پیش‌بینی شده‌اند که وظیفه آنها شناسایی موانع برای جلوگیری از برخورد با آن‌هاست. DJI امیدوار است مردمی که قصد ندارند از پهپاد در حین مسافرت یا در زمین‌های مسطح بزرگ استفاده کنند از خرید چنین محصولی که نسبت به پهپادهای مشابه ارزان‌تر است استقبال کنند.

این پهپاد همراه با یک پوشش ۹۹ دلاری عرضه می‌شود تا در صورت برخورد احتمالی آن با موانع آسیب جدی به این محصول وارد نشود. البته شرکت سازنده می‌گوید احتمال برخورد پهپادهای ساخت آن با موانع کمتر از ۵ درصد است.
کد مطلب: 45669
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است