۰
plusresetminus
يکشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۵

همکاران سیستم رویداد «باهم ۹۵» را برگزارمی‌کند

ایتنا - همکاران سیستم تازه‌ترین دستاوردها و داستان‌های موفقیت در حوزه ERP بومی «راهکاران» و نیز فناوری‌های جدید بکار گرفته شده مانند «موبایل» و «Cloud» را به بازدیدکنندگان ارائه خواهد داد.
همکاران سیستم رویداد «باهم ۹۵» را برگزارمی‌کند


دومین رویداد تخصصی همکاران سیستم با عنوان «باهم ۹۵»، از ۱۴ الی ۱۷ مهر ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.


به گزارش ایتنا در این رویداد که هم زمان با شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران برگزار می‌شود، همکاران سیستم تازه‌ترین دستاوردها و داستان‌های موفقیت در حوزه ERP بومی «راهکاران» و نیز فناوری‌های جدید بکار گرفته شده مانند «موبایل» و «Cloud» را به بازدیدکنندگان ارائه خواهد داد.

راهکاران همکاران سیستم دو سال قبل و به دنبال همایشی بزرگ به بازار عرضه شد و هم اکنون بیش از یک‌هزار شرکت پیشرو ایران از آن استفاده می‌کنند.
این رویداد، بر اساس رویکرد همکاران سیستم برای تعامل نزدیک با مشتریان و مخاطبان و رشد دو جانبه در کنار هم، «با هم» نامگذاری شده است.

در «باهم ۹۵»، علاوه بر ارائه محصولات در بخش نمایشگاهی، ۴ سمینار تخصصی با حضور افراد کلیدی صنایع مختلف و با هدف تشریح نیازمندی‌ها و مزیت‌های IT در حوزه این صنایع، برگزار خواهد شد.
همچنین برای این رویداد، برگزاری ۱۷ عنوان کارگاه تخصصی برای آشنایی مشتریان با محصولات و راهکارهای همکاران سیستم در حوزه‌های مختلف مالی، تامین و خرید، فروش و پخش، سرمایه انسانی، هوشمندی تجاری و… طراحی شده است.

در طی این چهار روز مدیران و کارشناسان همکاران سیستم از نزدیک در تعامل با مشتریان و بازدیدکنندگان قرار خواهند داشت و پرسش‌ها و نکات مطرح شده را درباره موضوعات مختلف مرتبط با این شرکت پاسخ‌ خواهند گفت.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر، مشاهده‌ی عناوین کارگاه‌ها و سمینارها و ثبت نام در آنها به صفحه اختصاصی این رویداد در وب‌سایت همکاران سیستم مراجعه کنند.
 
کد مطلب: 45569
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است