کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

استخدام گسترده متخصصان واقعیت مجازی در اپل

خبرگزاری فارس , 28 شهريور 1395 ساعت 16:12

ایتنا - اپل با هدف تولید محصولات واقعیت مجازی، در تابستان امسال دو نفر را از شرکت‌های Oculus VR و Magic Leap جذب کرده است.
تیم کوک مدیر عامل اپل در ماه‌های اخیر علاقه زیادی به استخدام متخصصان واقعیت مجازی نشان داده و به نظر می‌رسد این شرکت قصد دارد محصولاتی در همین زمینه را در آینده روانه بازار کند.


به گزارش ایتنا از فارس، اپل در تابستان امسال دو نفر را از شرکت‌های Oculus VR و Magic Leap جذب کرده تا بتواند به این هدف خود جامه عمل بپوشاند.

کارشناسان می‌گویند تداوم این استخدام‌ها نشان می‌دهد اپل به طور مداوم در حال سرمایه گذاری در دو حوزه واقعیت مجازی و واقعیت افزوده است. برخی رسانه‌ها از جمله تایمز مالی در هفته‌های گذشته از استخدام صدها نفر در این دو زمینه خبر داده بودند. البته برخی از این استخدام‌های جدید ناشی از خرید شرکت‌های کوچک‌تر توسط اپل است.

به نظر می‌رسد اپل در نهایت قصد ساختن هدست‌های واقعیت مجازی را دارد که از این طریق خدمات واقعیت افزوده به کاربران ارائه خواهد شد.

تیم کوک قبلا هم در مصاحبه‌ای گفته بود به محصولات مبتنی بر واقعیت افزوده علاقه بیشتری دارد تا محصولات مبتنی بر واقعیت مجازی. زیرا مورد اول ارزش تجاری بیشتری دارد و با استفاده از آن می‌توان به طور گسترده‌تری با جهان تعامل کرد.


کد مطلب: 45462

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/45462/استخدام-گسترده-متخصصان-واقعیت-مجازی-اپل

ايتنا
  https://www.itna.ir