۰
plusresetminus
چهارشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۷
در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود

رویدادی برای جذب سرمایه در استارتاپ‏‌ها و شرکت‏ های نوپای حوزه ICT

ایتنا - مرکز فن‌بازار ملی ایران به منظور جذب سرمایه در استارتاپ‏‌ها و شرکت‏‌های نوپای حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، رویداد Startup Demo را با حضور سرمایه‏‌گذاران تخصصی این حوزه برگزار می‌کند.
رویدادی برای جذب سرمایه در استارتاپ‏‌ها و شرکت‏ های نوپای حوزه ICTبه گزارش ایتنا از ایسنا، این رویداد دو روزه با حضور موسسه پویا آفرین مبنا و شرکت خدمات اول مخابرات به عنوان سرمایه‌گذاران و از طرف دیگر استارتاپ‌های حوزه ICT و شرکت‏‌های دانش‌بنیان و فناور حوزه ICT به عنوان سرمایه‌­پذیران برگزار می‌شود.

استارتاپ‌ها و شرکت‌­ها ایده خود را برای سرمایه‌گذاران ارائه خواهند کرد و سرمایه‌گذاران با بررسی میزان پیشرفت ایده، مشتریان جذب شده، میزان فروش و ... به بررسی آنها پرداخته و برای سرمایه‌گذاری در آنها اعلام تمایل خواهند کرد. در این صورت مذاکرات بعدی تا حصول نتیجه نهایی توسط فن‌‏بازار ادامه خواهد داشت.

«نرم‌افزارهای مبتنی بر زیرساخت ارتباطات سیار»، «اپلیکیشن‌های وفق‌پذیر با بستر مخابراتی کشور»، «بهینه‌سازی در ارائه وسیع موبایل اپلیکیشن (ASO)» و «سرویس‌های ارائه خدمات ارزش افزوده (VAS)» از جمله محورهای تخصصی این رویداد محسوب می‌شوند.

بر اساس اعلام روابط عمومی پارک فناوری پردیس، این رویداد در تاریخ ۶ و ۷ مهرماه امسال در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.
کد مطلب: 45407
نام شما
آدرس ايميل شما

شما از کدام مرورگر اینترنتی بیشتر استفاده می‌کنید؟
اینترنت اکسپلورر
فایرفاکس
کروم
سافاری
اج
مرورگرهای دیگر