۰
plusresetminus
شنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۴

فرار شاه سعودی از اعتراض‌ اینستاگرامی ایرانی‌ها

ایتنا - ایرانیان صفحه اینستاگرام پادشاه سعودی را نیز گل‌باران کردند!
فرار شاه سعودی از اعتراض‌ اینستاگرامی ایرانی‌ها


گردانندگان حساب کاربری پادشاه سعودی در اینستاگرام که از پیام‌های اعتراض‌آمیز ایرانیان به وحشت افتاده‌اند هنوز حساب کاربری وی را از حالت خصوصی خارج نکرده‌اند.


به گزارش ایتنا از فارس، پس از یاوه‌گویی مفتی وهابی سعودی در مورد مسلمان نبودن ایرانیان، هزاران کاربر ایرانی به صفحه شخصی سلمان پادشاه سعودی در‌ اینستاگرام مراجعه کرده و یادداشت‌های اعتراض‌آمیزی منتشر کردند.

گردانندگان صفحه سلمان‌ شاه سعودی در اینستاگرام بعد از گذشت یک روز هنوز جرات نکرده‌اند صفحه وی را از حالت خصوصی خارج کنند و ترس آنها از کاربران ایرانی کماکان باقیست.

جالب اینکه علی‌رغم فحاشی‌های گسترده کاربران سعودی در صفحه اینستاگرام رهبر معظم انقلاب و پرده‌دری و وقاحت گسترده وهابی‌ها، این حساب کماکان در حالت عمومی باقی مانده، زیرا حضور صدها هزار کاربر ایرانی در این صفحه و واکنش مناسب آنها به وهابیون باعث شد تا سعودی‌ها در تحقق اهداف خود ناکام بمانند.

کاربران ایرانی همچنین با گزارش دادن شناسه‌های کاربری متخلف سعودی و پاسخ به اظهارات بی‌منطق آنها مجال خودنمایی به سعودی‌ها را ندادند. اما در طرف مقابل سعودی‌ها که هرگز توان بحث‌و‌گفتگوی منطقی با ایرانیان را نداشته‌اند و تنها به تکفیر هموطنانمان پرداخته‌اند از ترس مجبور شدند حساب کاربری شاه بزدل خود را خصوصی کنند تا مجبور به پاسخ‌گویی به افکار عمومی نباشند.
کد مطلب: 45288
نام شما
آدرس ايميل شما

شما از کدام مرورگر اینترنتی بیشتر استفاده می‌کنید؟
اینترنت اکسپلورر
فایرفاکس
کروم
سافاری
اج
مرورگرهای دیگر