d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - اپلیکیشنی برای ورزش مغز
۰
plusresetminus
دوشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۷

اپلیکیشنی برای ورزش مغز

ایتنا - اپلیکیشن لوموسیتی را برای پرورش مغز خود دانلود کرده و در دراز مدت نتایج عملکرد خود را با قبل مقایسه کنید.
اپلیکیشنی برای ورزش مغز


اپلیکیشن Lumosity از بهترین و محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های پرورش مغز است که با بازی‌های ساده اما چالش برانگیز می‌تواند واقعاً سرعت تفکر، حافظه، قدرت حل مسأله و توجه شما را به پیرامونتان بهبود ببخشید.


به گزارش ایتنا از ایران‌آنلاین، همه افراد در روز حداقل چند دقیقه وقت آزاد دارند؛ شاید اپلیکیشن Lumosity بهترین راه برای گذراندن اوقاتی باشد که هر روز در مترو، اتوبوس، در انتظار استاد در کلاس و … تلف می‌کنیم. این اپلیکیشن ادعا می‌کند می‌تواند با بهبود ذهن شما قدرت حل مسأله را در ذهنتان پرورش داده، کاری کند سریع‌تر فکر کنید، تصمیمات بهتری بگیرید و البته حافظه بهتری هم داشته باشید. تاکنون اپلیکیشن‌های مشابه زیادی در این زمینه در اندروید و iOS دیده‌ایم پس چه چیزی Lumosity را منحصربه‌فرد می‌کند؟


این اپلیکیشن نتایج شما را با همسن و سال‌هایتان مقایسه خواهد کرد و روند پیشرفت شما را به دقت بررسی کرده و نقاط ضعفتان را شناسایی می‌کند. بازی‌های ساده‌ای مثل هدایت قطار به تونل هم‌رنگ، حفظ کردن خانه‌های روشن، انتخاب جهت حرکت برگ‌ها، محاسبات ساده ریاضی و خطای بصری از جمله تمرین‌های کوتاهی هستند که مجموعاً کمتر از ۱۰ دقیقه از وقت شما را در شبانه‌روز خواهند گرفت اما در دراز مدت می‌توانند واقعاً توانایی ذهنی شما را بهبود ببخشند.


در ابتدای هر بازی یا تمرین راهنمای کوتاهی مشاهده خواهید کرد و سپس معمولاً در زمانی مشخص باید تا حد امکان پاسخ‌های صحیح بدهید. با ۵ پاسخ صحیح متوالی زمان اضافه دریافت خواهید کرد و در نهایت نیز امتیاز شما با روزهای قبلی مقایسه خواهد شد. به مرور زمان نمودارهایی از عملکردتان در طول مدت انجام بازی را مشاهده خواهید کرد و Lumosity به شما می‌گوید در کدام بخش (مثلاً حافظه یا سرعت) نسبت به همسن‌های خود ضعف دارید تا بتوانید آن را تقویت کنید.


Lumosity به صورت رایگان برای اندروید و iOS عرضه شده است اما در حالت رایگان تنها قادرید از ۴ بازی آن استفاده کنید و برای بهره‌ بردن از سایر امکانات آن باید ماهانه مبلغی را به عنوان حق اشتراک بپردازید. البته نسخه کامل و بدون محدودیت اندرویدی را نیز می‌توانید از وب‌سایت فارسروید دریافت کنید.

از اینجا دانلود کنید :
لینک دانلود نسخه اندروید از گوگل‌پلی
لینک دانلود نسخه iOS از اپ‌استور
کد مطلب: 45213
نام شما
آدرس ايميل شما

تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير