کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

با این اپلیکیشن از چشمانتان محافظت کنید

14 شهريور 1395 ساعت 14:13

ایتنا - با اپلیکیشن اندرویدی Bluelight Filter از چشمان خود محافظت کنید.
نور آبی صفحه‌نمایش موبایل و تبلت باعث خستگی چشم و بی‌خوابی می‌شود. با استفاده از اپلیکیشن Bluelight Filter می‌توانید میزان نور آبی را روی گوشی یا تبلت اندرویدی کم و یا حذف کنید .


به گزارش ایتنا از ایران آنلاین، حتماً می‌دانید که نور از سه رنگ اصلی قرمز، آبی و سبز تشکیل شده و اگر در تاریکی به صفحه‌نمایش خیره شوید نور آبی معمولاً باعث خستگی چشم شده و باعث بی‌خوابی خواهد شد. به همین دلیل اپل در iOS 9 یک ویژگی جدید با نام حالت شب را برای حذف نور آبی اضافه کرده که با فعال‌کردن آن صفحه‌نمایش کمی زرد‌رنگ به نظر رسیده و به چشم شما آسیب کمتری خواهد زد. این ویژگی همچنین در اندروید ۷ نوقا نیز اضافه شده و سامسونگ نیز آن را به گلکسی نوت ۷ آورده است. حالا به لطف Bluelight Filter قادر خواهید بود همین ویژگی را به هر گوشی یا تبلت اندرویدی بیاورید.این اپلیکیشن ساخت شرکت Hardy-Infinity بوده و دارای ویژگی‌های شاخص زیر است:

رابط کاربری متریال
تنظیم درصد فیلتر به دلخواه کاربر
قابلیت روشن و خاموش کردن فیلتر از اعلان‌ها
قابلیت تنظیم رنگ فیلتر
دارای تایمر برای فعالسازی خودکار
دارا بودن حالت شب برای کم‌تر کردن نور صفحه
دارای دو تم روشن و تیره

گفتنی است هنگام استفاده از این فیلتر به دلیل قوانین گوگل قادر به نصب اپلیکیشن‌ها خارج از گوگل پلی نخواهید بود و باید پیش از نصب فیلتر را موقتاً غیرفعال کنید. همچنین در تنظیم درصد فیلتر نیز احتیاط کنید چرا که درصدهای بالا ممکن است صفحه‌نمایش را غیرقابل خواندن کنند.

Bluelight Filter for Eye Care به رایگان به همراه تبلیغات در پلی‌استور گوگل برای اندروید ۴.۰.۳ و بالاتر عرضه شده است

دانلود Bluelight Filter


کد مطلب: 45190

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/45190/این-اپلیکیشن-چشمانتان-محافظت-کنید

ايتنا
  https://www.itna.ir