d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - اتمام فاز اول طراحی فرآیندهای معاونت چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
۰
plusresetminus
پنجشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۹

اتمام فاز اول طراحی فرآیندهای معاونت چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

فاز اول ارائه خدمات الکترونیکی به همراه مکانیزاسیون فرآیندهای اصلی معاونت چاپ ونشر وزارت فرهنگ‌وارشاد اسلامی با استفاده از سیستم مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار رایورز به اتمام رسید.
اتمام فاز اول طراحی فرآیندهای معاونت چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


فاز اول ارائه خدمات الکترونیکی به همراه مکانیزاسیون فرآیندهای اصلی معاونت چاپ و نشر وزارت فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی با استفاده از سیستم مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار رایورز به اتمام رسید.


به گزارش رایورز، اداره کل چاپ و نشر وزارت فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی، خدماتی را در حوزه‌های زیر به چاپخانه‌دارهای سراسر کشور ارائه می‌کند:

      - صدور پروانه تأسیس چاپخانه
      - تغییر و جابه‌جایی محل چاپخانه
      - تغییر نام چاپخانه
      - صدور المثنی پروانه تأسیس
      - واردات، صادرات، اسقاط، فروش و توقیف ماشین آلات چاپخانه
      - صدور نامه‌های حمایتی
      - و ...

شرکت مهندسی نرم‌افزار رایورز با استفاده از سیستم مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار خود، بخشی از فرآیندهای حوزه چاپ و نشر مربوط به چاپخانه‌ها (۱۶ فرآیند) را در فاز ۱ مکانیزه و پیاده‌سازی نموده است. این فرآیندها از اوایل زمستان سال گذشته در سراسر کشور قابل استفاده هستند.


به دنبال استقرار موفقیت آمیز فاز ۱ و به دلیل رضایت حداکثری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از خدمات رایورز، فاز دوم که شامل طراحی و مکانیزاسیون ۱۷ فرآیند جدید می‌باشد نیز از تابستان جاری آغاز گردیده است. پیش‌بینی می‌گردد این فرآیندها تا پایان سال جاری قابل بهره‌برداری باشد.

به کمک مکانیزاسیون فرآیندها، رهگیری فرآیندها به امری بسیار ساده تبدیل گشته و با امکان مشخص نمودن گلوگاه‌های فرآیندی، امکان بهبود مستمر فرآیندها فراهم گردیده است.
 
کد مطلب: 45107
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام