۰
plusresetminus
دوشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۴

آیا ویندوزفون رو به افول است؟

ایتنا- به‌تازگی مسئولان نرم‌افزار ارتباط اینترنتی اسکایپ که متعلق به خود مایکروسافت هستند اعلام کرده‌اند که دیگر به پشتیبانی از نسخه نرم‌افزاری خود برای سیستم عامل ویندوزفون ادامه نخواهند داد.
آیا ویندوزفون رو به افول است؟


به‌تازگی مسئولان نرم‌افزار ارتباط اینترنتی اسکایپ که متعلق به خود مایکروسافت هستند اعلام کرده‌اند که دیگر به پشتیبانی از نسخه نرم‌افزاری خود برای سیستم عامل ویندوزفون ادامه نخواهند داد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری coolsmartphone، اوضاع برای ویندوزفون چندان خوب پیش نمی‌رود و در این میان می‌توان بزرگ‌ترین مقصر این شرایط نابسامان را نیز خود مایکروسافت دانست.

این شرکت با عرضه محصولات نرم‌افزاری خود برای اندروید و iOS و عرضه همان نرم‌افزار با چند ماه تاخیر بر روی سیستم عامل بومی خود نشان داده است که ویندوزفون را عملا مرده می‌داند.در این میان کاربران ویندوزفون با ناامیدی جدیدی روبرو شده‌اند که شاید تعداد خریداران این دستگاه‌ها را به حدی کمتر نیز کاهش بدهد.

وب‌سایت رسمی اسکایپ که یکی از شرکت‌های تحت کنترل مایکروسافت است به‌تازگی به‌صورت رسمی اعلام کرده است که به‌زودی به پشتیبانی خود از پلتفرم ویندوزفون خاتمه خواهد داد.

به‌این‌ترتیب کاربران این سیستم برای بهره گرفتن از آن بر روی تلفن‌های همراه ویندوزی باید به سراغ نسخه وبی آن بروند. در این بیانیه اعلام شده است که علاوه بر ویندوزفون، اندروید نسخه ۴.۰۲ (و نسخه‌های قدیمی‌تر) و iOS نسخه ۷ نیز از لیست پشتیبانی این شرکت خارج خواهند شد.
 
کد مطلب: 45047
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام