۰
plusresetminus
يکشنبه ۷ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۷
واتس‌اپ

امکان ارسال ویدیو به صورت فایل GIF

ایتنا - اپلیکیشن‌های پیام‌رسان مواجه نیستیم . مسنجر فیسبوک، واتس‌اپ، گوگل‌الو، هنگ‌آوتس و اسکایپ تنها نمونه‌هایی از پیام‌رسان‌های محبوب موجود هستند.
امکان ارسال ویدیو به صورت فایل GIF


این روزها در اواخر سال ۲۰۱۶ دیگر با کمبود اپلیکیشن‌های پیام‌رسان مواجه نیستیم . مسنجر فیسبوک، واتس‌اپ، گوگل‌الو، هنگ‌آوتس و اسکایپ تنها نمونه‌هایی از پیام‌رسان‌های محبوب موجود هستند.


گرچه همه این اپلیکیشن‌ها در برخی از ویژگی‌های‌شان مشترک هستند اما به دلیل امتیاز‌های خاص‌شان هم هر کدام بخشی از کاربران را به سمت خود جلب کرده‌اند.

یکی از محبوب‌ترین پیام‌رسان‌ها در میان اسامی عنوان‌شده سرویس واتس‌اپ است. واتس‌اپ از اواخر سال ۲۰۰۹ در اختیار کاربران قرار گرفته است و از ۷ سال پیش با یک نرخ قابل توجه هم کاربرانش را افزایش داده است.

البته فقط کاربران این شبکه افزایش نیافته‌اند بلکه ویژگی‌ها و قابلیت‌های این سرویس هم در این سال‌ها بهبود داشته‌اند. با این حال یکی از مشکلات این اپ عدم وجود قابلیت فرستادن آسان فایل GIF بود.

گفتیم فرستادن آسان چون فرستادن این فایل‌ها با واتس‌اپ از نظر تکنیکی غیرممکن نیست اما نیازمند روت کردن گوشی اندرویدی است و فرآیندی ندارد که هر کس توان یا تمایل انجام آن را داشته باشد.

حال در آخرین به‌روزرسانی نسخه بتای اپ اندرویدی واتس‌اپ کاربران می‌توانند با فرایندی آسان برای یکدیگر فایل‌های GIF بفرستند و برای این کار هم از فایل‌های ویدیویی استفاده می‌کنند. برای انجام فرایند کافی است یک ویدیو داشته باشید که کمتر از ۶ ثانیه باشد و بهتان امکانی داده می‌شود که ویدیو را به فایل GIF تبدیل کنید.

این قابلیت در حال حاضر روی نسخه بتای اندرویدی این اپ موجود است و احتمالا به زودی برای عموم کاربران در دسترس قرار خواهد گرفت.
کد مطلب: 45020
نام شما
آدرس ايميل شما

لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر